Як тренувати мозок, щоб уникнути депресії

Іноді ми не здатні себе вилікувати і потребуємо підтримки, щоб впоратися.

Депресія є найбільш страшною формою психічних хвороб, що вражаэ як хворих, так і тих, хто знаходиться поруч з ними.

Колі ви зазнали депресії, то не бачите виходу, навіть при бажанні людей вам допомогти. І коли поруч хворий депресією, ви може і готові допомогти, але такі люди не здатні прийняти допомогу.

Для тренування мозку, уникнення депресії, необхідно відкинути думку, що допомоги не буде. Іноді ми не здатні себе вилікувати і потребуємо підтримки, щоб впоратися.

Прохання про допомогу буває різним. Депресія здатна вбити, якщо захворювання доходить до стадії, коли людина наважується здійснити самогубство, будь ласка, придивіться до симптомів депресії у собі і оточуючих.

ТРЕНУВАННЯ МОЗКУ ПІД ЗОБРАЖЕННЯ ДЕПРЕСІЇ

Коли у вас сумні думки, ви з більшою ймовірністю думаєте про те, що сталося в минулому, і зараз, здається, неможливо повернути минуле. Щоб йти вперед, ми повинні сконцентруватися на майбутньому, навіть якщо минуле нас не відпускає. Події не зміниш. Ми можемо відпустити це або думати, що все могло б бути по-іншому, але зараз продовжуємо залишати негативні події в минулому.

Як ми рухаємося поступово до поставленої мети? Ми повинні жити з тим, що трапилося і рухатися, щоб жити зараз, в теперішньому часі, який приведе нас до кращого майбутнього. Якщо ми розлучилися, наші думки зосереджені на багатьох негативних аспектах, і ніщо не змінить той факт, що ми в розлученні. Замість того, щоб думати про цей негатив, напишіть список позитивних рис характеру, до яких ви повинні прагнути. Це вірний крок у правильну сторону. Тримайтеся, що відбувається зараз.

КАРТИНА ДЕПРЕСІЇ З ВАМИ У ГОЛОВНІЙ РОЛІ

Які події стали причиною печалі? Якщо історія кохання тривала лише 15 хвилин, на довго цей неприємний епізод? У вас було дитинство, юність, зрілість і головні моменти, які є важливими головами у вашій історії. І потім сталося подія погана. Зараз напишіть хороший сценарій, де ви справляєтеся з уявною непереборною перешкодою, щоб рухатися переможно вперед до свого щастя.

УНИКАЙТЕ НАМАГАТИСЯ БУТИ КРАЩИМ

Дослідники Британського Психологічного Товариства, професійної громадської організації Великобританії, кажуть, що суперництво і прагнення до вдосконалення призводить до депресивних думок, коли ми не успішні у власних надії, плани. Вивчення привели до висновку, що «Коли люди відчувають небезпеку в їх соціальному оточенні, це може привести їх до ієрархічним бачення себе та інших, зі страхом реакції їх зниження по чину або порушення субординації». Це збільшує схильність до депресії, тривожності і стресу. Почуття, що ви нижче когось? Перестаньте порівнювати. Ви унікальні і красиві, ніхто не має такого життєвого досвіду.

ТРЕНУЙ МОЗОК, ЩОБ НЕ ПРИДУШУВАТИ ДУМКИ І ПОЧУТТЯ

Негативні думки і емоції — це природно, але вважається, що уникнути негативних думок — шлях до відсутності депресії. Дослідники в «Джорнал оф Персоналити» прийшли до висновку, що «придушення думок асоціюється з одержимим мисленням і емоційною реактивністю». Щоб уникнути депресивних думок, спробуйте помічати як виникають негативні емоції і критичні стани, кажучи «негатив — це думка, що не стосується не мене».

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh