Авторські статтіЗдоров'я

Як тренувати мозок, щоб уникнути депресії

Іноді ми не здатні себе вилікувати і потребуємо підтримки, щоб впоратися.

Как тренировать мозг, чтобы избежать депрессии

Депресія є найбільш страшною формою психічних хвороб, що вражаэ як хворих, так і тих, хто знаходиться поруч з ними.

Колі ви зазнали депресії, то не бачите виходу, навіть при бажанні людей вам допомогти. І коли поруч хворий депресією, ви може і готові допомогти, але такі люди не здатні прийняти допомогу.

Для тренування мозку, уникнення депресії, необхідно відкинути думку, що допомоги не буде. Іноді ми не здатні себе вилікувати і потребуємо підтримки, щоб впоратися.

Прохання про допомогу буває різним. Депресія здатна вбити, якщо захворювання доходить до стадії, коли людина наважується здійснити самогубство, будь ласка, придивіться до симптомів депресії у собі і оточуючих.

ТРЕНУВАННЯ МОЗКУ ПІД ЗОБРАЖЕННЯ ДЕПРЕСІЇ

Коли у вас сумні думки, ви з більшою ймовірністю думаєте про те, що сталося в минулому, і зараз, здається, неможливо повернути минуле. Щоб йти вперед, ми повинні сконцентруватися на майбутньому, навіть якщо минуле нас не відпускає. Події не зміниш. Ми можемо відпустити це або думати, що все могло б бути по-іншому, але зараз продовжуємо залишати негативні події в минулому.

Як ми рухаємося поступово до поставленої мети? Ми повинні жити з тим, що трапилося і рухатися, щоб жити зараз, в теперішньому часі, який приведе нас до кращого майбутнього. Якщо ми розлучилися, наші думки зосереджені на багатьох негативних аспектах, і ніщо не змінить той факт, що ми в розлученні. Замість того, щоб думати про цей негатив, напишіть список позитивних рис характеру, до яких ви повинні прагнути. Це вірний крок у правильну сторону. Тримайтеся, що відбувається зараз.

КАРТИНА ДЕПРЕСІЇ З ВАМИ У ГОЛОВНІЙ РОЛІ

Які події стали причиною печалі? Якщо історія кохання тривала лише 15 хвилин, на довго цей неприємний епізод? У вас було дитинство, юність, зрілість і головні моменти, які є важливими головами у вашій історії. І потім сталося подія погана. Зараз напишіть хороший сценарій, де ви справляєтеся з уявною непереборною перешкодою, щоб рухатися переможно вперед до свого щастя.

УНИКАЙТЕ НАМАГАТИСЯ БУТИ КРАЩИМ

Дослідники Британського Психологічного Товариства, професійної громадської організації Великобританії, кажуть, що суперництво і прагнення до вдосконалення призводить до депресивних думок, коли ми не успішні у власних надії, плани. Вивчення привели до висновку, що «Коли люди відчувають небезпеку в їх соціальному оточенні, це може привести їх до ієрархічним бачення себе та інших, зі страхом реакції їх зниження по чину або порушення субординації». Це збільшує схильність до депресії, тривожності і стресу. Почуття, що ви нижче когось? Перестаньте порівнювати. Ви унікальні і красиві, ніхто не має такого життєвого досвіду.

ТРЕНУЙ МОЗОК, ЩОБ НЕ ПРИДУШУВАТИ ДУМКИ І ПОЧУТТЯ

Негативні думки і емоції — це природно, але вважається, що уникнути негативних думок — шлях до відсутності депресії. Дослідники в «Джорнал оф Персоналити» прийшли до висновку, що «придушення думок асоціюється з одержимим мисленням і емоційною реактивністю». Щоб уникнути депресивних думок, спробуйте помічати як виникають негативні емоції і критичні стани, кажучи «негатив — це думка, що не стосується не мене».

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.