Життя

Як правильно закликати Ангела-Хранителя і попросити у нього допомоги

Якщо вам важко впоратися з труднощами самостійно, зверніться за допомогою до свого Ангела-Охоронителя. Він обов’язково вас почує, якщо ви зробите це правильно.

Якщо вам важко впоратися з труднощами самостійно, зверніться за допомогою до свого Ангела-Охоронителя. Він обов’язково вас почує, якщо ви зробите це правильно.

При народженні кожна людина опиняється під захистом вищих сил. Ангел-Охоронець, який дається кожному при хрещенні, постійно оберігає і намагається захистити, допомогти. Якщо протягом життя людина робить добро і праведні вчинки, у нього може з’єднання явитися не один, а кілька Ангелів-Хранителів.

Дуже часто нам доводиться боротися з проблемами, які складно вирішити самостійно. Якщо життя поклала на вас багато труднощів і вам здається, що біди атакували вас, спробуйте звернути до свого небесного покровителя. Ми зібрали для вас поради про те, як правильно просити допомоги Ангела-Хранителя, щоб ваші прохання були почуті, а відповідь була швидкою.

Як закликати Ангела-Хранителя і попросити його про допомогу

Вважається, що за життя людина може перебувати під захистом відразу декількох небесних наставників, і кожен з них відіграє певну роль. Тому ви можете закликати свого захисника і попросити його про допомогу, але потрібно знати, як це правильно зробити.

Для початку візьміть аркуш паперу і напишіть на ньому, що вам необхідно. Під час хвороби ви можете попросити про здоров’я. Якщо в житті вас переслідують невдачі, попросіть про щастя і позбавлення від бід. У випадку, якщо вас мучити особисті переживання, ви також можете описати свою проблему самостійно, своїми словами. Не варто писати багато тексту, опишіть тільки те, що вас дійсно турбує. Після того, як ви письмово розповіли про своє прохання, закрийте очі і промовте коротку молитву:

«Через прикрощі та невдачі в житті до тебе я звертаюсь, Ангел мій Охоронець. Прошу тебе, вислухай про прохання моєї і допоможи мені. З народження ти дано мені був як захисник мій. Не відвернися від мене у важкий для мене час, з’єднання явився до мене. Амінь!».

Після цього сховайте аркуш паперу так, щоб його ніхто не побачив. Не варто чекати, що Ангел чудесним способом з’явиться перед вами: його допомога буде непомітною, звичайно, якщо ваші слова були щирими.

Поговоріть з вашим Ангелом-Хранителем, і він допоможе вам

Ваш захисник, послань з небес, завжди чує ваш внутрішній голос, знає ваші помисли і все, що ви відчуваєте. Напевно, у кожної людини в житті траплялася ситуація, коли нема кому вилити душу і розповісти про свої тривоги. Ваш Ангел-Охоронець може не просто допомогти вам, але й вислухати вас в скрутну хвилину.

Увечері, перед тим, як лягати спати, сядьте, закрийте очі і подумки уявіть, що перед вами знаходиться ваш Ангел. Після це вимовте молитву:

«Мій Зберігач, з народження мені даний, почуй всі прохання і переживання мої. Стань моїм співрозмовником, допоможи мені позбутися від усіх бід і нещасть. Сам Господь Бог послав тебе до мене як помічника і захисника мого, не порушуючи волю його, прийди до мене у важку хвилину. Амінь».

Після цих слів почніть розповідати про все, що вас турбує, або попросіть небесного посланника про допомогу. Не плануйте вашу промову заздалегідь, вона повинна бути щирою.

Зверніться до Ангелу-Хранителю з допомогою чудодійної молитви

Кожній віруючій людині відомо про ті, якою неймовірною силою може володіти звичайне молитовне звернення до Святих. Щоб ваш небесний захисник почув про прохання, спробуйте звернути до нього за допомогою сильної молитви.

Візьміть білу скатертину і застеліть нею місце, де збираєтеся сидіти під час молитви. Поруч поставте стіл і покладіть на нього картинку з Ангелом. Перед проголошенням молитви постарайтеся розслабитися, зробіть кілька вдихів і видихів. У цей момент ви повинні уявляти, що ви знаходитесь на тому місці, де завжди мріяли опинитися, а назустріч вам наближається Ангел. Опинившись з ним поруч, скажіть:

«Посланець Бога і захисник мій. Допоможи мені, рабові(е) Божого(їй) (ім’я), вислухай мої прохання та звільни мене від життєвих труднощів. Я, раб(а) Божий(ія), всю життя Господу поклонялася, молилася і Владичице Матері Божої. Зараз я звертаюся до них і до тебе, надісланим мені під захист. Будь завжди поруч зі мною і допомагай мені в скрутну хвилину. Амінь».

Вимовляєте молитву від чистого серця: ви повинні відчувати, що ваш Охоронець знаходиться поруч і слухає вас. Після цього подумки почніть перераховувати все, про що хочете попросити, намагайтеся робити це, не поспішаючи. Не забувайте, що тільки щирі звернення до Святих можуть бути почуті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України