Авторські статтіЗдоров'я

Як правильно спати, щоб не боліли суглоби?

Ревматоїдний артрит не дає вам спати по ночах? Ви не самотні. Більше 75% страждаючих ревматоїдним артритом говорять про те, що не можуть як слід виспатися: жінок ця проблема турбує більше, ніж чоловіків.

Запалення може несподівано загостритися посеред ночі, викликаючи пухлину і здавленість. Щоб як слід виспатися, спробуйте пристосувати під себе своє спальні місце.

Переробіть ваш старий матрац

Якщо у вас немає можливості придбати новий матрац, спробуйте покласти поверх свого старого матраца 5-сантиметрову підкладку з пінополіуретану з ефектом пам’яті.

Затемніть спальню

Світло сприяє зниженню вироблення мелатоніну в організмі, гормону, який допомагає заснути і спати. Можливо, ви вже готові розщедритися на непрозорі штори, щоб краще затемнити кімнату, але є більш дешеве рішення: купіть пару рулонів тонуючої плівки і наклейте її на вікно. І нехай протягом дня у спальні буде недостатньо денного світла, залиште собі цей затишний куточок для сну і сексу.

Поміняйте простирадла

Єгипетський хлопок, звичайно ж, звучить розкішно, але це не самий кращий вибір при ревматоїдному артриті. Плетіння настільки щільне, що ви будете почувати себе некомфортно. Замість цього вибирайте трикотажні простирадла, які легко приймають форму вашого тіла.

Звільніть ступні

Якщо із-за ревматоїдного артриту ваші ступні стали настільки чутливими, що не виносять дотик ковдри, а без укриття ви замерзаєте, спробуйте зробити опору для ковдри. Основу такої опори встановлюється між матрацом і пружинним блоком. Регульована опора піднімає покривало над ступнями, тоді як все інше тіло вкрите.

Позбавтеся від болю в шиї

Прокидаєтеся посеред ночі від того, що затекла шия? Щоб спати довше, спробуйте подушку на водній основі. Порівняно із звичайними подушками і подушками-роликами люди з хворою шиєю засинають швидше і прокидаються рідше за ніч, коли використовують подушку, заповнену водою, згідно з досліджень Університету Джонса Хопкінса

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України