Авторські статтіПодорожі

Шрі-Ланка: фотографії прекрасних пейзажів

Шрі-Ланка – це суміш колоніальної спадщини Великобританії, прекрасних пейзажів і дружелюбності місцевих жителів. Все це в сукупності робить Шрі-Ланку дуже привабливим місцем для подорожі. Але все це стало доступно для туристів зовсім недавно – 2009 року урядові війська завершили останню військову операцію у тривалій громадянській війні.

  • Приготуйтеся до повільного пересування

Незважаючи на те, що інфраструктура країни поліпшується, варіантів пересування є чимало, цю невелику за площею країну не так-то просто об’їхати із-за сильних перепадів на висоті і відповідно із-за численних серпантинів.

  • Налаштуйтеся на релакс

Тут, як і в інших країнах, є місця для розваги, але якщо ви налаштовані на шалений веселощі, то Шрі-Ланка не для вас. Вона навряд чи зможе змагатися з сусіднім Таїландом. На Шрі-Ланку варто їхати за релаксом, враженнями від природи, за активним відпочинком, але вже точно не за постійними вечірками.

Різноманітні бари ви знайдете хіба що на узбережжі Hikkaduwa і на пляжі Arugam Bay. І те, що багато закладів закриті в не сезон.

  • Побалуйте себе

На Шрі-Ланці багато розкішних готелів, а ціни в деяких приємно дивують. Деякі готелі можуть бути вам не знайомі, альо смороду не поступаються і самим популярними міжнародним брендам у сфері відпочинку і туризму. Uga Escapes і Resplendent Ceylon – лише деякі приклади успішно розвиваються місцевих брендів.

  • Їдьте на північ острова, якщо хочете відпочити від натовпів туристів

На півночі острова туристів менше. Багато вибирають для відпочинку південь і схід країни, а на північ їдуть, щоб погуляти по національним паркам і горах. Але якщо ви шукайте самоти і спокою, відразу їдьте на північ. Там є і хороші пляжі, і до найбільших пам’яток не доведеться добиратися довго.

  • Спробуйте смачну місцеву їжу

На Шрі-Ланці їжа схожа на індійську, але все ж вона смачніша. Обов’язково спробуйте рисові млинці, які зазвичай продають вранці. Завітайте на риночки, там ви знайдете безліч фруктів і свіжих морепродуктів. Для різноманітності можна заглянути і на кухню гостьового будинку, де вас нагодують смачно і вже точно запропонують місцеву їжу.

  • Відвідайте Коломбо

Не обходьте стороною столицю Шрі-Ланки. У Коломбо є безліч атмосферних джаз-клубів, барів і ресторанів на дахах. Хоч на острові є чимало місць, які потрібно відвідати, в Коломбо варто зупинитися, щоб зрозуміти, що з себе представляє життя місцева життя.

  • Вибирайте час для поїздки

Навіть є мусонні дощі вас не лякають, все одно потрібно розуміти, що не дуже привітна може залишити не зовсім сприятливе враження від поїздки. Якщо ви хочете відвідати, наприклад, пік Адама, то краще прилітайте на острів з грудня по травень. А взагалі, сезон на півдні і на півночі Шрі-Ланці трохи не збігається за часом. Тому все залежить від регіону, який ви виберете.

  • Готуйтеся до активного відпочинку

Якщо ви летите на Шрі-Ланку не просто для того, щоб лежати на пляжі і насолоджуватися шумом океану, готуйтеся до активних рухів. Можна спробувати зайнятися серфінгом в затоці Аругам, забратися на гору Наклза або ризикнути і спробувати рафінг в річці Келанія Гангу. А останнім часом все більшу популярність набирають велосипедні тури.

  • Розраховуйте на бюджетний відпочинок

Ми не закликаємо всіх економити, просто на Шрі-Ланці дуже приємні ціни на все. Тому, якщо спеціально не намагатися, захмарну суму під час поїздки ви не витратите.

  • Постарайтеся відчути і зрозуміти місцеву культуру

Шрі-Ланку та Індію поділяє невеличке водне простір, однак життєвий уклад цих двох країн сильно різниться. На острові більш розмірений ритм життя, тому сюди сміливо можна їхати тім, хто був трохи збитий з пантелику після відвідин Індії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України