Як повернутися в Італію, якщо термін пермессо закінчився, коли ви – за кордоном?

Можливість повернення в Італію залежить від терміну, який збіг від дати завершення дії дозволу на проживання в країні.

Якщо дія дозволу на проживання закінчилася менше ніж 60 днів тому

Якщо дія пермессо закінчилася менше ніж за 60 днів, зацікавлений повинен звернутися до італійського консульства в країні перебування, щоб запросити в’їзну візу.

Під час подачі запиту, важливо продемонструвати наявність підстав для повернення в Італію: наприклад економічних – наявність трудового договору, або сімейних. Отже, необхідно пред’явити в італійському консульстві оригінал і фотокопії посвідки на проживання з вичерпаним терміном дії, дійсний закордонний паспорт та документацію, що обґрунтовує підстави повернення в Італію.

Далі для видачі візи, італійське консульство повинно отримати дозвіл з італійської квестури за місцем проживання іноземця в Італії, переславши документацію, подану іноземцем. Після аналізу запиту, квестура винесе свій вердикт щодо можливості повернення іноземця в країну.

У разі позитивної відповіді і одержання візи, іноземець може повернутися в Італію, прямим рейсом, або транзитуючи через інші країни Шенгенської зони.

Протягом 8 днів з моменту перетину італійського кордону слід подати запит на продовження дозволу на проживання, додавши всю документацію, передбачену законом.

Якщо дія дозволу на проживання закінчилася більше ніж 60 днів тому

У разі, коли термін дії дозволу на проживання закінчився більше 60 днів тому, іноземець втрачає право на повернення в країну. Винятками є лише два випадки:

• Заявник затримався за кордоном за станом здоров’я, через хворобу або недугу одного з родичів першого ступеня;

• Заявник виконував військовий обов’язок в країні походження.

В обох випадках, зацікавлений повинен пред’явити в італійське консульство оригінали і копії усю документацію, що обґрунтовує підстави повернення в Італію, дозвіл на проживання з вичерпаним терміном дії і дійсний паспорт.
Після аналізу запиту, квестура винесе свій вердикт щодо можливості повернення іноземця в країну.

У разі позитивної відповіді і одержання візи, іноземець може повернутися в Італію, прямим рейсом, або транзитуючи через інші країни Шенгенської зони.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh