Авторські статтіТехно

Google представила програму для розпізнавання спам-дзвінків

Немає нічого гірше, ніж відповідати на дзвінок від невідомого номера. Тим самим, ставити себе в незручне становище і потрапляти в руки продавців, або фахівців з маркетингу. Ці інциденти можуть бути менш частими для багатьох після того, як Google додав виявлення дзвінків зі спамом для власників телефонів під управлінням Android.

Додаток для Android Phone отримало велике оновлення в 2013 році, коли розробники додали АОН для вхідних викликів від підприємств в рамках запуску проекту на ОС. Тепер воно стає більш корисним для розпізнавання спаму, хоча спочатку обмежувалося лише власниками Нексус, або Android пристроїв.

Європейський стартап, який пропонує розумне застосування, вже користується особливою популярністю в Індії та інших ринках, що розвиваються. Truecaller також надає АОН для вхідних викликів, використовуючи каталог чисел «парасольки» за користувачам. Google заявила, що її нова функція дозволить користувачам блокувати і повідомляти про кількість спаму. Таким чином, ті що встановили програму, знову будуть передавати свої особисті дані компанії.

Apple також беруть участь у розробці акта з функцією всередині майбутнього релізу iOS 10, яка допомагає виявляти спам-дзвінки. Програмне забезпечення вже доступне в бета-версії iOS-користувачів з обліковим записом розробника, але найближчим часом з’явиться для всіх інших.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України