Політика

Художник Сергій Поярков про Савченко: дівчинка «очкує»

Художник Сергій Поярков про Савченко: дівчинка «очкує»
Відомий український художник Сергій Поярков під час ефіру на одному з українських телеканалів влаштував словесну перепалку з нардепом Надією Савченко, заявивши, що їй дуже далеко до того, щоб називати себе політиком і братися до вирішення надважливих державних справ.

На початку ефіру Поярков заявивши на тому, що кожна людина відповідно до своїх професійних обов’язків та освіти має займатися своїми справами. «Якщо людина не вчилася в медінституті, то вона не може вирізати апендицит, якщо Савченко говорити, що Україні не потрібні політики, то хочеться в неї запитати, чому в нормальних передових країнах є політики і саме, завдяки їхній роботі та досвіду вдалося досягти великих позитивних змін. Без політики немає держави ніде в світі», – заявив художник. Звертаючись до Савченко, Поярков Савченко запропонував відповісти на просте політичне питання і довести перед багатомільйонною аудиторією телеглядачів свою компетентність у політиці. «В чому полягає різниця між республіканцями і демократами?», – живити Поярков.

У відповідь Надія Савченко заявила, що вона це знає, але відмовилася відповідати, назвавши Пояркова провокатором і недолугим експертом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.