Експерт: не хочете «торгівлі на крові», тоді йдіть по шляху Придністров’я


Відомий український політичний оглядач і економіст Тарас Загородній на своїй сторінці в Facebook прокоментував тему торгівлі з окупованими територіями. На думку експерта, торгівля можлива тільки після вирішення питань безпеки, як це зроблено в Придністров’я : експортери зареєстровані в Молдові і платять податки в їх бюджет в тому числі банки з Тирасполя інтегровані в фінсистему Молдови. При цьому Молдова не платить пенсій, стипендій та іншу соціалку, за газ теж. Люди не голосують на виборах у Молдові. Молодь з Придністров’я я вчиться в молдавських ВУЗах. Вільний в’їзд і виїзд.

Експерт підкреслює, що при цьому там ніхто не гине вже 20 років. Там миротворці під мандатом ООН, російські, але під мандатом ООН. «Поки гинуть наші хлопці – ця торгівля залишає багато запитань щодо її безпеки. Хочете торгувати? Тоді заморожуйте конфлікт за сценарієм Придністров’я я», – зазначив Загородній.

Щодо «величезних втрат» від блокади, експерт зазначив наступне – Росія не дасть вийти на свої ринок цим підприємствам, навіть транзитом, без українських документів. Це означає, що так чи інакше гроші цих підприємств все одне будуть йти через фінсистему України.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh