Авторські статтіПолітика

Президент США Дональд Трамп може «зам’яти» конфлікт на Донбасі

Эксперт: Трамп может «замять» конфликт на Донбассе
Нова адміністрація США дуже схильна до альтернативних планів по врегулюванню ситуації в Україні, а Дональд Трамп є тією людиною, яка може «зам’яти» конфлікт на Донбасі. Таку думку висловив Микола Воробйов, повідомляє Голос українською з посиланням на Оглядач.

За словами лобіста інтересів України в Сполучених Штатах, американська модель влаштована таким чином, що вона сприйнятлива до різних конструктивних пропозицій. «Причому абсолютно неважливо, від кого такі пропозиції будуть виходити. Якщо влада України не зможуть сформулювати мирний план, на ринку появляться запити на інші мирні плани, і адміністрація Дональда Трампа зацікавлена в тому, щоб врегулювати конфлікт на сході України», – підкреслив Воробйов. Експерт зазначив, що Трамп є тією людиною, якій не потрібні гарячі точки в Європі.

«Саме з цієї причини у Вашингтоні стануть прислухатися до різних пропозицій. Владу України в цьому питанні питати вже ніхто не стане. В адміністрації приймуть рішення з будь-якого більш-менш нормального плану по Україні. Мова йде про оптимальної стратегії щодо врегулювання ситуації», зазначає лобіст.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.