Авторські статтіЗдоров'я

Худнемо і нічого не робимо – вправи

Ну може бути — це голосно сказано, нічого не роблячи, але насправді, ця гімнастика, може допомогти вам тримати себе у формі і навіть схуднути, якщо ви дійсно будете її виконувати. При цьому вона не вимагає багато часу, і великого простору. Для її виконання підійде ваша робоча зона кабінету, комп’ютерного стола, невеликого робочого місця.

Особливо вона хороша, для офісних працівників, які цілий день проводять в офісі і обмежені в рухах так сказати. А зараз, в століття загальної комп’ютеризації, так і поготів необхідна всім, щоб отримувати хоч якусь фізичну навантаження. Гімнастика була розроблена у 80-ті роки і була дуже популярна в радянський час, і навіть двічі отримала золоту медаль ВДНГ СРСР. Якщо ви будете дійсно виконувати вправи, щогодини, то витратите близько 15 % з’єднання їдених калорій, плюс користь для всього організму дуже велика, так як, щогодини, ви будете приводити в рух все тіло, тимчасово відключатися від робочого процесу, що дозволити дати мізкам відпочити і в подальшому більш ефективно працювати.

Всього 6 хвилин, кожну годину, а результати ви помітите вже через три дні. Підтягнутися на м’язи всього тіла, почне трохи зменшуватися вагу. Хоча перші три дні, можуть бути найважчими, так як доведеться робити зусилля над собою, щоб робити цю гімнастику щогодини.

Зміст і вправи гімнастики Воробйова

Для того щоб робити ці прості вправи, необхідно невеликий простір, приміром, робоче місце. Можна проводити їх стоячи або сидячи, кожна вправи повинна виконуватися за 40 разів. Особливу увагу зверніть на останню умову, це основа даного виду гімнастики.

Отже, самі вправи.

Вправи прихованої гімнастики Воробйова.

  1. Ступні ніг повністю стосуються землі. Піднімайте і опускайте п’яти без відриву шкарпеток від підлоги— 40 разів. Спина пряма, ноги зведені разом.
  2. Тепер піднімайте і опускайте шкарпетки без відриву п’ятому ят— 40 разів.
  3. Вправи, яку можна робити в будь-якому положенні: сидячи, стоячи і навіть на ходу — стискайте і розтискайте м’яка м’язи сідниць — 40 разів.
  4. Повільно втягуйте стінку живота на видиху, вдиху повертайте у вихідне положення — 15 разів. Відмінна тренування м язів живота.
  5. Тренуйте м’яка зв’язку spini стоячи або сидячи. При прямій спині зрушуйте лопатки до хребта — 40 разів, стежте, щоб плечі не рухалися!
  6. Щоб дати відпочинок спині і розім’яті пальці рук зробіть наступну вправу. Руки розведіть в різні сторони на рівні плечей. Слідкуйте за поставою. Стискайте і розтискайте кулаки 40 р.
  7. Ритмічні повороти голови вліво і вправо — 40 разів.
  8. Ця вправи покращує контур обличчя і скоротить ризик появи іншого підборіддя. Витягування підборіддя вперед — 40 разів.

У цій гімнастики, взагалі немає протипоказань. Дуже часто, це може бути єдиним способом, щоб хоч якось підтримувати своє здоров’я.

Обов’язково спробуйте цю гімнастику і ви здивуєтеся, наскільки вона дієва

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України