Два празьких ресторану підтвердили зірки Мішлена

Впливовий ресторанний рейтинг «Червоний гід Мішлен» підготував список європейських закладів, удостоєних зірок в 2018 році. Від Чехії до нього увійшли два празьких ресторану.

Свої раніше отримані зірки підтвердили La Degustation Boh?me Bourgeoise і Field. А вісь знаменитий ресторан Alcron, отримав мішленівську зірку в 2012 році, в цей раз не зміг її утримати. Разом з тим видання оцінило заклад трьома балами з п’яти за інтер’єр, персонал та атмосферу (крім зірок у путівнику використовується індикатор якості у вигляді схрещених ножа і вилки).

Ще шість празьких закладів були відзначені нагородою Bib Gourmand. Її путівник вручає ресторанам, пропонує чудові страви за доступними цінами. Нагороду в 2018 році отримали: Divinis, Eska, Maso a Kobliha, Na Kopci, Sansho і Bistr?t 104.

Що означають зірки Мішлена?

* (одна зірка) — дуже хороший ресторан у своїй категорії (мається на увазі тип кухні).

** — відмінна кухня, заради ресторану має сенс зробити невеликий відступ від маршруту.

*** — чудова робота шеф-кухаря, має сенс відвідати місто тільки заради ресторану.

Зазначимо, празький ресторан Allegro у готелі Four Seasons першим у всій посткомуністичній Східній Європі був удостоєний мішленовської зірки. Це сталося не так давно – у 2008 році. З тих пір престижної нагороди удостоювалися п’ять столичних ресторанів. Однак жодному з них не вдалося отримати більше однієї зірки.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh