Діаспора

Два празьких ресторану підтвердили зірки Мішлена

Впливовий ресторанний рейтинг «Червоний гід Мішлен» підготував список європейських закладів, удостоєних зірок в 2018 році. Від Чехії до нього увійшли два празьких ресторану.

Свої раніше отримані зірки підтвердили La Degustation Boh?me Bourgeoise і Field. А вісь знаменитий ресторан Alcron, отримав мішленівську зірку в 2012 році, в цей раз не зміг її утримати. Разом з тим видання оцінило заклад трьома балами з п’яти за інтер’єр, персонал та атмосферу (крім зірок у путівнику використовується індикатор якості у вигляді схрещених ножа і вилки).

Ще шість празьких закладів були відзначені нагородою Bib Gourmand. Її путівник вручає ресторанам, пропонує чудові страви за доступними цінами. Нагороду в 2018 році отримали: Divinis, Eska, Maso a Kobliha, Na Kopci, Sansho і Bistr?t 104.

Що означають зірки Мішлена?

* (одна зірка) — дуже хороший ресторан у своїй категорії (мається на увазі тип кухні).

** — відмінна кухня, заради ресторану має сенс зробити невеликий відступ від маршруту.

*** — чудова робота шеф-кухаря, має сенс відвідати місто тільки заради ресторану.

Зазначимо, празький ресторан Allegro у готелі Four Seasons першим у всій посткомуністичній Східній Європі був удостоєний мішленовської зірки. Це сталося не так давно – у 2008 році. З тих пір престижної нагороди удостоювалися п’ять столичних ресторанів. Однак жодному з них не вдалося отримати більше однієї зірки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України