Хвиля антихристиянського вандалізму прокотилася Ефіопією

Акти антихристиянського вандалізму, що прокотилися недавно по Ефіопії, стали 25 лютого темою зустрічі прем’єр-міністра Хайлемаріама Десаленя з лідерами релігійних громад країни.

Раніше в декількох регіонах країни було осквернено низку церков і християнських могил.

Релігійні лідери закликали уряд і весь ефіопський народ поважати цінності миру, терпимості і мирного співіснування різних релігій.

За словами Патріарха Ефіопської Церкви абуна Матіаса, акти вандалізму «несуть загрозу миру і прогресу в Ефіопії». Релігійні лідери повинні вести відповідну роботу з віруючими, які, в свою чергу, повинні рішуче засуджувати тих, хто сіє розбрат, вважає Патріарх.

Зі свого боку, президент Верховної ради з ісламських справ Ефіопії хаджі Мохаммед Амін Джемаль нагадав, що уряд і релігійні організації вносять великий внесок у збереження миру в країні, борючись проти незаконної діяльності.

«Релігійні лідери повинні робити все можливе, щоб дати відповідь на виклик», який кидають ефіопському суспільству осквернителі святинь, вважає генеральний секретар міжрелігійної ради Ефіопії пастор Зеріхун Дегут.

В ході зустрічі з главою уряду релігійні лідери також піддали критиці зловживання з боку ряду чиновників, які ведуть до невдоволення серед народу.

У слові-відповіді Десалень (до речі, він перший в історії Ефіопії протестант, який очолює уряд) дав високу оцінку тій ролі, яку відіграють релігійні організації в справі зміцнення миру і терпимості в країні. Він закликав лідерів помножити свої зусилля, зокрема, при роботі з молоддю.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + 19 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh