Авторські статтіТехно

Volkswagen показав новий седан Phideon. Відео

Представництво машинобудівної корпорації Volkswagen показав новий седан Phideon в рамках «Ночі прем’єр Volkswagen». Новинка, перш за все, буде орієнтована на авторинок Китаю.

Представники корпорації Volkswagen представили власний новий седан під назвою Phideon, який спочатку буде продаватися винятково на ринку Китайської Народної Республіки. Повідомляється, що новинка не є седаном, а має характеристики спортивного чотирьохдверного купе, завдяки чому автомобіль можна розглядати як спорткар з непоганими швидкісними якостями, і як представницький транспортний засіб.

За словами представників заводу, новинка в майбутньому буде визначати дизайн цілої лінійки автомобілів, зараз є відомості про те, що довжина авто складає майже 5 метрів. Ніяких відомостей про технічні складові Volkswagen Phideon не опублікували, але є інформація про те, що всі відомості стануть доступними в рамках першого робочого дня Женевського автомобільного салону. Будівництво нових авто буде проводитися на потужностях заводу, розташованого в Китаї, старт продажів намічений на кінець поточного року, проте вартість Phideon ще не оголосили.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України