Авторські статтіНовини

Християни з Близького Сходу бояться жити в таборах для біженців

Багато близькосхідніх християн, котрі втікають від насильства, не хочуть селитися в таборах біженців, побоюючись, що там вони стануть жертвами ненависті на релігійному ґрунті. Таку інформацію подає ряд західних експертів.

«Стає дедалі очевиднішим, що християни бояться переслідувань і навіть геноциду на території цих таборів, внаслідок чого не хочуть селитися в них, – заявив глава американської католицької організації «Лицарі Колумба» Карл Андерсон. – А відмовляючись селитися в таборах, вони позбавляються права на отримання статусу біженця».

«Наша країна, а також інші країни, повинні захищати тих, хто є об’єктом геноциду, – продовжив Андерсон. – Ми повинні забезпечити християнам і представникам інших меншин, що є найбільш уразливими жителями Близького Сходу, право на притулок, не створюючи на цьому шляху бюрократичних перепон».

Нещодавно «Лицарі Колумба» розгорнули в ЗМІ кампанію допомоги близькосхідним християнам. Закликаючи співгромадян підтримати гнаних послідовників Христа, організатори кампанії посилаються на висновки британських політиків лорда Девіда Алтона і Фіони Брюс, які заявили: «Багато представників меншин, які втекли з Сирії, також втекли з таборів біженців в Лівані, Йорданії та Іракському Курдистані, а деякі з них навіть не ризикнули селитися в цих таборах. Унаслідок того, що на території таборів вони піддаються нападам з боку радикальних ісламістів, представники меншин змушені створювати імпровізовані наметові містечка».

«Нещодавно британські ЗМІ повідомили, що ІДІЛ відправляє в [офіційні] табори своїх бойовиків, які, видаючи себе за біженців, повинні викрадати або вбивати християн, а також викрадати молодих дівчат з числа біженців, щоб віддавати їх у сексуальне рабство, – заявили Алтон і Брюс. – Співробітники гуманітарних організацій не ризикують повідомляти про такі факти, побоюючись за своє життя».

До теперішнього часу «Лицарі Колумба» зібрали вже 4,4 млн. доларів на допомогу християнам і іншим релігійним меншинам на Близькому Сході

Джерело: blagovest-info.ru

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh