Новини

Підвищення пенсій торкнеться не всіх, – Міністр соціальної політики

Про під час години запитань до уряду у Верховній Раді заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

«Із загальної кількості пенсіонерів 11,7 млн чоловік розмір пенсії підвищено для 10 млн 238 тисяч 859 наших пенсіонерів, або 90% їх загальної чисельності», – сказав чиновник.

За його словами, пенсії не були перераховані для близько 900 тисяч осіб, які отримують виплати за спеціальними законами, мова, зокрема, йде про народних депутатів, державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та інших.

При цьому ховати батьків повинні їх діти, не розраховуючи при цьому на допомогу держави. Про це Рева заявивши вже в програмі програми «Бацман» на телеканалі «112 Україна».

Так, в ході програми ведуча поставила соціального міністру запитання від імені одного з глядачів програми: можна поховати людину на дві його пенсії, які після смерті виплачуються державою?

«Будь-який коментар буде цинічним, – сказав Рева. – Я теж ховав свого батька, і не на дві пенсії. Я, як син, знайшов можливість вирішити це питання».

Він зазначив, що це «болюча і погана тема» і визнав: «У будь-якому випадку я не думаю, що когось можна поховати за дві пенсії. Це неможливо».

Як писали ЗМІ раніше, перші пенсіонери вже отримали свої нові «осучаснені пенсії, але розрекламована урядом реформа на ділі ощасливила небагатьох. Більш того, у деяких виплати навіть скоротилися. Експерти кажуть, що не варто вірити обіцянкам, насправді грошей у Пенсійному фонді немає і в найближчому майбутньому не передбачається.

При цьому ЗМІ з’ясували, як в Україні отримувати пенсію 16,5 тисяч грн. Економісти, проаналізували нове пенсійне законодавство, кажуть, що більшість українців «покращення» не відчують, оскільки все впирається в слабку економіку та вкрай мляве її зростання. Але декому пощастить.

«Вести» також писали про бізнес на поминках: на кладовищах замість священиків працюють актори. Зокрема, поминальна служба тільки на одній могилі приносити в поминальні дні від 50 до 300 грн.

Нагадаємо, міністри нараховують собі гігантські премії. Зокрема, початкова зарплата, яку в липні отримав міністр соцполітики Андрій Рева, шокувала українських бюджетників. При невеликому окладі в 4571 грн за рахунок надбавок, відрядних та інших доплат на картку міністру «капнуло» 102,8 тис. грн! Бухгалтерія нарахувала йому премію в 100% від окладу, відпускні 27,3 тис. грн, а матдопомогу на оздоровлення і зовсім перевищила оклад в 10 разів — 48,6 тис. грн! Нагадаємо, Андрій Рева нещодавно «прославився» поясненням, що українці витрачають на їжу більше, ніж німці, тому що «їдять багато».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України