ХІ Народне віче або чому ж я такий наівний…

“Стою на Майдані тай думку гадаю, чому я не снайпер, чому не стріляю?..” – таку фразу чули всі і вже доволі давно. Але от мішень вже змінилась… Якщо раніше нашим головним ворогом був Янукович, то тепер всі вже проти опозиціі. І це не дивно. Своім ліхтарико-танц-канапкоідним стоянням народ загнали в такий кут, що вже нікуди… Люди покидали сім’і, роботи, домівки. Живуть вже на Майдані 2,5 місяці, а толку? Щей віддали головну будівлю народного спротиву та пролиту кров’ю вулицю Грушевського… Згоден, не вартують вулиці і будинки людських життів, але не з тими домовляємся панове.

“Все станеться в вівторок!” – скільки в нас вже було таких вирішальних “вівторків”? Та майже кожне віче в нас вирішальне, кожен пікет-страйк-похід в нас закінчиться перемогою в тойже день… Друзі, не зачаровуйтесь тим вівторком, ніодна армія, яка хоче атакувати і вийти переможцем в битві не буде робити тижневе попередження про наступ. Тому думайте.

Знаєте, оце приіхав додому – звіром себе відчуваю, якого загнали в клітку. Загнала опозиція, з уст яких 11 неділь ми чуємо тільки обіцянки і кормління завтрами. Загнали рідні, яким вже надоіло, що я іжджу на той Майдан, універ закинув майже, дома якщо і буваю, то втупившись в ноут і читаючи новини і дивлячись стріми. Загнали думки песимістів, яких з кожним днем все більше і більше. І нарешті загнали власні думки, які як не намагаються вірити в перемогу, але дивлячись на все те, що робиться, просто відмовляються сприймати реальність..

Що хочу сказати: народ доводять до крайньоі межі. Розраховуть на те, що легко всіх постріляють в разі вибуху агресіі чи на проявлення все-такоі ж терплячоі свідомості, яка була 22 роки незалежності і 2,5 місяці Майдану?..

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh