Авторські статті

Самооборона Майдану оголосила про перехід до активних дій

У вівторок, о 8:00 на Майдані сформуються колони, які попрямують до Верховної ради. 

Коротко про ситуацію: завдання Януковича – втримати “регіоналів” в кулаці і заставити їх проголосувати за провладного прем’єр-міністра. Призначення потрібного прем’єра (наприклад Клюєва) дозволить Януковичу отримати ще кілька мільярдів від Путіна, і таким чином зміцнити свої позиції. Цього не можна допустити. Тому завдання опозиції – розхитати регіоналівську більшість, зірвати призначення прем’єра, і проголосувати за повернення до старої Конституції, яка “урізає” повноваження президента. (Зазначимо, що всі ці речі є НЕ метою революції, а лише одним з важливих її етапів)

Ми добре знаємо, чого варта наша опозиція в парламенті (Нічого). І пам’ятаємо, як регіонали вміють голосувати руками і “розводити”. Тому Майдан іде до Верховної ради, щоб нагадати депутатам, чиї вони слуги. Ситуація, як нам видається, буде розгортатись наступним чином:

– Якщо все відбудеться так, як нам треба – колони повернуться на Майдан;
– Якщо влада буде затягувати час – повинна початись повна блокада урядового кварталу, як це було в грудні;
– Якщо Янукович знову надумає нагнути всіх і переламати через коліно – реакція тисяч активістів біля Верховної ради буде миттєвою. Людей доброї волі не бракуватиме.

Тому, закликаємо всіх приїхати у вівторок 18 лютого у столицю, щоб взяти безпосередню участь у вуличному народному законотворенні!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.