Самооборона Майдану оголосила про перехід до активних дій

У вівторок, о 8:00 на Майдані сформуються колони, які попрямують до Верховної ради. 

Коротко про ситуацію: завдання Януковича – втримати “регіоналів” в кулаці і заставити їх проголосувати за провладного прем’єр-міністра. Призначення потрібного прем’єра (наприклад Клюєва) дозволить Януковичу отримати ще кілька мільярдів від Путіна, і таким чином зміцнити свої позиції. Цього не можна допустити. Тому завдання опозиції – розхитати регіоналівську більшість, зірвати призначення прем’єра, і проголосувати за повернення до старої Конституції, яка “урізає” повноваження президента. (Зазначимо, що всі ці речі є НЕ метою революції, а лише одним з важливих її етапів)

Ми добре знаємо, чого варта наша опозиція в парламенті (Нічого). І пам’ятаємо, як регіонали вміють голосувати руками і “розводити”. Тому Майдан іде до Верховної ради, щоб нагадати депутатам, чиї вони слуги. Ситуація, як нам видається, буде розгортатись наступним чином:

– Якщо все відбудеться так, як нам треба – колони повернуться на Майдан;
– Якщо влада буде затягувати час – повинна початись повна блокада урядового кварталу, як це було в грудні;
– Якщо Янукович знову надумає нагнути всіх і переламати через коліно – реакція тисяч активістів біля Верховної ради буде миттєвою. Людей доброї волі не бракуватиме.

Тому, закликаємо всіх приїхати у вівторок 18 лютого у столицю, щоб взяти безпосередню участь у вуличному народному законотворенні!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh