Громадянство Австрії виявилося самим дорогим в рейтингу Bloomberg

Агентство Bloomberg поскладало рейтинг держав, які надають право громадянам іноземних держав отримати своє громадянство за певні грошові кошти, інвестовані в економіку країни.

Очолила рейтинг Австрія, громадянство якої можна отримати після проведення інвестицій в економіку республіки в розмірі 23,75 мільйона доларів. Відзначається, особа набула громадянство шляхом інвестицій не виходять пільги при оподаткуванні, а ставка податку на прибуток для таких осіб становить 25 відсотків, крім того підлягає сплаті податок на приріст капіталу за ставкою 28 відсотків. Можливість отримати громадянство Австрії через інвестиції в країну діє на її території з 1985 року.

На другому місці рейтингу розташувався Кіпр, де сума інвестицій, необхідна для отримання громадянства в десять разів менше, ніж в Австрії — все, 2,375 мільйона доларів. Податок на прибуток тут також істотно менше — 12,5 відсотка.

На третій сходинці розташувалася Мальта. Щоб стати громадянином цієї держави достатня інвестувати в економіку трохи більше мільйона доларів — 1,065 мільйона.

Найдешевшим виявилося громадянство маленьких острівних держав Сент-Люсія, Домініка, Антигуа і Бурбуда. Сума інвестицій в економіку цих країн для отримання громадянства складає всього 100 тисяч доларів США.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh