Авторські статтіНовини з Австрії

Громадянство Австрії виявилося самим дорогим в рейтингу Bloomberg

Агентство Bloomberg поскладало рейтинг держав, які надають право громадянам іноземних держав отримати своє громадянство за певні грошові кошти, інвестовані в економіку країни.

Очолила рейтинг Австрія, громадянство якої можна отримати після проведення інвестицій в економіку республіки в розмірі 23,75 мільйона доларів. Відзначається, особа набула громадянство шляхом інвестицій не виходять пільги при оподаткуванні, а ставка податку на прибуток для таких осіб становить 25 відсотків, крім того підлягає сплаті податок на приріст капіталу за ставкою 28 відсотків. Можливість отримати громадянство Австрії через інвестиції в країну діє на її території з 1985 року.

На другому місці рейтингу розташувався Кіпр, де сума інвестицій, необхідна для отримання громадянства в десять разів менше, ніж в Австрії — все, 2,375 мільйона доларів. Податок на прибуток тут також істотно менше — 12,5 відсотка.

На третій сходинці розташувалася Мальта. Щоб стати громадянином цієї держави достатня інвестувати в економіку трохи більше мільйона доларів — 1,065 мільйона.

Найдешевшим виявилося громадянство маленьких острівних держав Сент-Люсія, Домініка, Антигуа і Бурбуда. Сума інвестицій в економіку цих країн для отримання громадянства складає всього 100 тисяч доларів США.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.