Війна РФ проти України

“Гради” з ракетами та шведські ЗРК проти Ка-52: 47-ма бригада “Маґура” знищує окупантів. Відео

Українські військові у важких зіткненнях з російськими окупантами метр за метром звільняють українські землі від ворога

Джерело: Defence Express, 47 Бригада “Маґура”

Військові 47-ї окремої механізованої бригади “Маґура” Збройних Сил України беруть активну участь у наступі й у важких боях відвойовують окуповані російським військом українські території – бійці бригади нищать армію РФ як сучасним західним озброєнням, що є в розпорядженні підрозділів, так і радянською зброєю.

Зокрема, нещодавно у пресслужбі бригаді показали кадри роботи артилеристів “Маґури” з РСЗВ “Град” – від завантаження ракет у пускову до висування на позицію та ударів по місцях розташування рашистів, серед цілей, як можемо побачити наприкінці відео, є й безпосередньо жива сила противника.

 

Разом з тим, у цьому епізоді важливо визначити ось такий цікавий нюанс – що бійці бригади ймовірно використовують зі своїх “Градів” боєприпаси, виготовлені в Північній Кореї – на їхнє маркування звернув увагу OSINT-дослідник War Noir.

Також бійці 47-ї бригади нищать ворога і з повітря – як відзначають у “Маґурі, підрозділами протиповітряної оборони було знищено один штурмовик Су-25, а також чотири російські “літаючи танки” Ка-52, причому на фото у бригаді натякають, що, судячи з усього, використовують для знищення росіян у повітрі шведськими ЗРК RBS 70, які Україна отримала орієнтовно у березні-квітні 2023 року.

RBS-70 на озброєнні 47-ї бригади "Маґура", фото – пресслужба бригади
RBS-70 на озброєнні 47-ї бригади “Маґура”, фото – пресслужба бригади

 

Ці ЗРК фактично займають своєрідну проміжну ланку між ПЗРК та ЗРК малої дальності і можуть нищити ворожі літаки та інші літальні апарати на відстані до 9 км у сучасній версії NG.

RBS-70 на озброєнні 47-ї бригади "Маґура", фото – пресслужба бригади
RBS-70 на озброєнні 47-ї бригади “Маґура”, фото – пресслужба бригади

 

Окремий сюжет було присвячено роботі 25 окремого батальйону бригади, де, серед усього, наші військові вкотре наголошують на тому, наскільки важко просуватися вперед з урахуванням активного мінування окупантами території та рівня оборони в цілому.

Зрештою, наостанок варто згадати, як бійці “Маґури” нещодавно ефектно знищили російський танк Т-90М “Прорив”, для утилізації якого використали ефективний “розумний” снаряд типу SMArt 155 чи BONUS.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України