Техно

В США ще одна приватна компанія хоче виготовляти силові установки для ракет

Benchmark збирає 33 мільйони доларів у раунді серії B

САН-ФРАНЦИСКО – Benchmark Space Systems залучила 33 мільйони доларів у раунді фінансування серії B.

Завдяки зібраним грошима Benchmark планує переключити свою увагу з досліджень і розробок силової установки на виробництво та випробування.

Новина про інвестиційний раунд з’явилася відразу після звільнення стартапу з Берлінгтона, штат Вермонт.

«Процес збору коштів розпочався кілька місяців тому і не пов’язаний безпосередньо з реорганізацією нашої команди, яка нещодавно призвела до скорочення нашої команди зі 118 осіб приблизно на 15 відсотків», — повідомив SpaceNews електронною поштою генеральний директор Benchmark Раян Макдевітт.

«Ми розробляли стратегію щодо найкращого масштабування, щоб успішно виконати наш наступний етап розвитку в тандемі з процесом збору коштів, і вважаємо, що ми маємо хороші можливості для задоволення поточних і майбутніх потреб і запитів комерційних і державних органів».

За останні кілька років компанія Benchmark стрімко зросла, зокрема завдяки придбанню технологій електричних двигунів Alameda Applied Science Corp. Після придбання технології електричної тяги Benchmark розширила лінійку своїх продуктів, включивши хімічні, електричні та гібридні системи тяги.

«Фінансування забезпечує капітал, який нам необхідний для виконання все більшої кількості державних і комерційних контрактів, які надходять на широкий спектр нетоксичних хімічних, електричних і гібридних силових систем», — сказав Макдевітт.

Benchmark швидко переходить від досліджень і розробок до сильного зосередження на виробництві

Оскільки клієнти Benchmark розширюють виробництво супутників, Benchmark «розширює наші можливості зі складання та тестування», — сказав Макдевітт. «Наша вдосконалена стратегія та залучення капіталу дозволять Benchmark краще відповідати зростаючим вимогам та інноваціям, необхідним для успішних комерційних і урядових місій, які планується запустити в найближчій перспективі від 12 до 24 місяців, і довгострокових проектів протягом наступних трьох-п’яти років. .”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України