Білі шкарпетки стануть оберегом в неділю

Відуни підказали, як переманити успіх на свій бік

Правильно підібраний гардероб допомагає людині досягти умиротворення і гармонію. Відтінки дня служать ятерами для успіху: допомагають досягти бажаного і відштовхнути від себе неприємності. Відуни підказали, як переманити успіх на свій бік у неділю.

Ведичний гороскоп може підказати не тільки долю людини, але і колір дня. У неділю цим кольором оголошено білий — одяг такого відтінку принесе радість і стане оберегом для людини.

Отримати позитивну енергетику допоможуть звичайні білі шкарпетки — вони стануть оберегом в неділю. Навіть малий предмет гардероба допоможе налагодити гармонію з навколишнім світом, заповнити карму і енергетику. Щоб завершити тиждень на позитивній ноті, варто відмовитися від темних кольорів в одязі, у тому числі від шкарпеток. Також по можливості можна надіти білий верх — він тільки посилить вплив позитивних імпульсів.

Особистий оберіг додасть впевненості в собі і підштовхне зробити перший крок на шляху до щастя: відкриє людей по-новому і змусить перестати боятися. Білі шкарпетки особливо стануть в нагоді тим людям, які зібралися в неділю вирішувати важливі питання, робити великі покупки або укладати угоди по роботі.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh