Поради

Білі шкарпетки стануть оберегом в неділю

Відуни підказали, як переманити успіх на свій бік

Правильно підібраний гардероб допомагає людині досягти умиротворення і гармонію. Відтінки дня служать ятерами для успіху: допомагають досягти бажаного і відштовхнути від себе неприємності. Відуни підказали, як переманити успіх на свій бік у неділю.

Ведичний гороскоп може підказати не тільки долю людини, але і колір дня. У неділю цим кольором оголошено білий — одяг такого відтінку принесе радість і стане оберегом для людини.

Отримати позитивну енергетику допоможуть звичайні білі шкарпетки — вони стануть оберегом в неділю. Навіть малий предмет гардероба допоможе налагодити гармонію з навколишнім світом, заповнити карму і енергетику. Щоб завершити тиждень на позитивній ноті, варто відмовитися від темних кольорів в одязі, у тому числі від шкарпеток. Також по можливості можна надіти білий верх — він тільки посилить вплив позитивних імпульсів.

Особистий оберіг додасть впевненості в собі і підштовхне зробити перший крок на шляху до щастя: відкриє людей по-новому і змусить перестати боятися. Білі шкарпетки особливо стануть в нагоді тим людям, які зібралися в неділю вирішувати важливі питання, робити великі покупки або укладати угоди по роботі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України