Авторські статті

Береза: спроба Пристайко лякати громадян України чітко каже, що він міністр не тієї країни і не тим займається

Влада вибрала саме міністра МЗС Вадима Пристайка головним спікером з озвучення тези про те, що альтернатива «формулі Штайнмайера» тільки одна – це посилення військового конфлікту. Але, як виявилося, на армію в уряді грошей немає, тому доведеться зміцнювати оборону за рахунок самих українців, а точніше-за рахунок їх зарплат і пенсій. Як передає Голос українською, про це у своєму блозі пише екс-нардеп Борислав Береза.

Він зазначає, те, що Вадим Пристайко дозволяє собі такі нехороші речі, як поширення страшилок на тему війни і миру каже не про дуже гарну тенденцію. Глава МЗС публічно пропонує українцям капітулювати, в іншому випадку, якщо українці і далі будуть спиратися, їм просто уріжуть соцвиплати. Пенсіонерів Пристайко лякає подвійно, тому що прогнозує, що тим уріжуть і без того невеликі пенсії, після чого їх онуків будуть виловлювати на вулицях, тягти у військкомат і відправляти на «передок», в саму «м ясорубку».

Борислав Береза підкреслює, після таких заяв чиновника у нього всього одне питання: а це міністр, який такий країни заявляє подібні речі і, що він собі дозволяє? Судячи з заяви, Пристайко міністр не тієї країни і не тим, чим треба почав займатися?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України