Війна рф проти України

Найгарячіше не на Харківському напрямку: зведення Генштабу

Протягом поточної доби на фронті відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація складна, але контрольована.

Найгарячіше зараз на Покровському напрямку, повідомляє у зведенні Генштаб ЗСУ.

Зазначається, що РФ використовує свою перевагу в живій силі та техніці. Утім, українські захисники відбивають атаки окупантів і завдають ворогу максимальних втрат.

Ситуація на фронті

На Харківському напрямку кількість ворожих атак зросла до 10. Здебільшого бойові дії ведуться в районах населених пунктів Липці та Вовчанськ. Незважаючи на втрати особового складу та військової техніки, ворог за підтримки авіації намагається тиснути на нашу оборону. Окупанти завдали 32 авіаційні удари із застосуванням 38 КАБів, здійснили 181 артилерійський обстріл. Українські військові тримають удар і не дають загарбникам просунутися в глибину нашої території.

У Куп’янському напрямку російські окупаційні війська продовжують атакувати в районах Сінківки, Іванівки та Берестового. Ще одне бойове зіткнення додалося біля М’ясожарівки.

На Лиманському напрямку окупанти вісім разів намагалися прорвати оборону наших захисників.

На Сіверському напрямку російські окупанти завдали авіаційного удару поруч зі Спірним.

Найгарячішою наразі залишається ситуація на Покровському напрямку. Кількість бойових зіткнень зросла до 35. Водночас, українські воїни своїми рішучими діями продовжують завдавати окупаційним військам втрат у живій силі, техніці та стримують противника.

На Курахівському напрямку Сили оборони успішно відбили 12 ворожих атак. Окупанти зосереджують свої зусилля в районах Георгіївки, Новомихайлівки та Красногорівки. Під ударом ворожої авіації опинилася Єлизаветівка.

На Времівському напрямку від початку поточної доби противник наростив кількість бойових зіткнень до восьми. Зокрема, бої велися біля Старомайорського, Нікольського та Урожайного.

На Придніпровському напрямку агресор сьогодні також вісім разів атакував українських захисників поблизу Кринок. Успіху не було, інформація про втрати окупантів уточнюється.

На Краматорському, Торецькому, Гуляйпільському та Оріхівському напрямках істотних змін в обстановці не відбулося.

Протягом доби авіація та ракетні війська Сил оборони завдали ураження по 12 районах зосередження особового складу, двох пунктах управління, двох артилерійських засобах, пункті управління БПЛА російських окупантів. Наші воїни адекватно реагують на дії загарбників, діють рішуче, вживають необхідних заходів для стабілізації обстановки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України