Авторські статтіТехно

Google звинуватили в стеженні за своїми користувачами через Safari

На корпорацію Google поданий колективний позов, в якому компанія звинувачується в стеженні за своїми користувачами. Для отримання конфіденційної інформації використовується браузер Safari.

Британський суд розгляне колективний позов, який був спрямований проти корпорації Google. В обвинуваченні йдеться про те, що через даний браузер здійснюється стеження за користувачами iPhone. Відповідний документ був поданий для розгляду Високого суду Англії і Уельсу вчора, 21 травня.

У позові представлені докази того, що в компанії використовували стандартні налаштування мобільних телефонів для збору конфіденційної інформації. Встановлено, що для цього використовувався браузер Safari, а безпосередній збір інформації відбувався починаючи з 2011 року і до лютого 2012.

Сторона звинувачення має достовірну інформацію про те, що Google використовує отриману інформацію для розділення користувачів на групи для розсилки специфічної рекламної продукції. Сума позову становить 3,2 мільярда фунтів, а сама стеження торкнулася близько 4,4 мільйона користувачів.

Керівництво компанії вважає такі звинувачення безпідставними і впевнені, що даний позов спрямований не тільки проти Google, але і його користувачів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.