Google звинуватили в стеженні за своїми користувачами через Safari

На корпорацію Google поданий колективний позов, в якому компанія звинувачується в стеженні за своїми користувачами. Для отримання конфіденційної інформації використовується браузер Safari.

Британський суд розгляне колективний позов, який був спрямований проти корпорації Google. В обвинуваченні йдеться про те, що через даний браузер здійснюється стеження за користувачами iPhone. Відповідний документ був поданий для розгляду Високого суду Англії і Уельсу вчора, 21 травня.

У позові представлені докази того, що в компанії використовували стандартні налаштування мобільних телефонів для збору конфіденційної інформації. Встановлено, що для цього використовувався браузер Safari, а безпосередній збір інформації відбувався починаючи з 2011 року і до лютого 2012.

Сторона звинувачення має достовірну інформацію про те, що Google використовує отриману інформацію для розділення користувачів на групи для розсилки специфічної рекламної продукції. Сума позову становить 3,2 мільярда фунтів, а сама стеження торкнулася близько 4,4 мільйона користувачів.

Керівництво компанії вважає такі звинувачення безпідставними і впевнені, що даний позов спрямований не тільки проти Google, але і його користувачів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh