Авторські статті

Відразу після виборів відкриють ринок землі, – блогер

В Україні, як і у Венесуелі, Північній Кореї, Кубі, Таджикистані і Конго немає вільного ринку землі. Політики бояться непопулярних рішень. Народ зомбований Тимошенко та проти продаж землі, хоча, як раз самому народові від цього одні плюси: і зростання ВВП з соцстандартами, і зростання ціни землі, і соціальна справедливість для сильно літніх, яким залишилося зовсім небагато, але вони не можуть розпорядитися своєю власністю і дожити по-людськи. Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він згадує, як одного разу був свідком однієї дискусії, один з учасників якої криком кричав: так вкрадуть ж нашу землю! Сергій Марченко зазначає, що таку тезу висловлював городянин, у якого і так цієї самої землі немає, мова йде лише про сільськогосподарської землі. У селян реально вона є, тільки поки що опечатана. Поки вони не можуть здати його іншому орендарю, а не тому, що в сільраді сказали.

За словами Марченко, сьогодні Європейський Суд з Прав Людини визнав мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні порушення прав людини. Доросла людина має право розпоряджатися власністю на свій розсуд. Може продати квартиру і купити з доплатою іншу, а може просто її пропити. Так, це сумно, але це вибір людини ми не можемо вирішувати за нього. Те ж саме із землею. Звичайно, хтось скинкв її по – швидкому, купити джип і залишиться ні з чим, а хтось буде здавати в оренду, тільки вже не за мішок зерна, а за цілком відчутні гроші. Судячи з інформаційного супроводу цієї теми, рішення прийнято, і відразу після виборів ринок землі відкриють і це буде вже не ріпакова і кукурудзяна, а зовсім інша Україна, де в селі знову з’явиться життя і можливості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.