Відразу після виборів відкриють ринок землі, – блогер

В Україні, як і у Венесуелі, Північній Кореї, Кубі, Таджикистані і Конго немає вільного ринку землі. Політики бояться непопулярних рішень. Народ зомбований Тимошенко та проти продаж землі, хоча, як раз самому народові від цього одні плюси: і зростання ВВП з соцстандартами, і зростання ціни землі, і соціальна справедливість для сильно літніх, яким залишилося зовсім небагато, але вони не можуть розпорядитися своєю власністю і дожити по-людськи. Про це у своєму блозі пише український блогер Сергій Марченко.

Він згадує, як одного разу був свідком однієї дискусії, один з учасників якої криком кричав: так вкрадуть ж нашу землю! Сергій Марченко зазначає, що таку тезу висловлював городянин, у якого і так цієї самої землі немає, мова йде лише про сільськогосподарської землі. У селян реально вона є, тільки поки що опечатана. Поки вони не можуть здати його іншому орендарю, а не тому, що в сільраді сказали.

За словами Марченко, сьогодні Європейський Суд з Прав Людини визнав мораторій на продаж сільськогосподарських земель в Україні порушення прав людини. Доросла людина має право розпоряджатися власністю на свій розсуд. Може продати квартиру і купити з доплатою іншу, а може просто її пропити. Так, це сумно, але це вибір людини ми не можемо вирішувати за нього. Те ж саме із землею. Звичайно, хтось скинкв її по – швидкому, купити джип і залишиться ні з чим, а хтось буде здавати в оренду, тільки вже не за мішок зерна, а за цілком відчутні гроші. Судячи з інформаційного супроводу цієї теми, рішення прийнято, і відразу після виборів ринок землі відкриють і це буде вже не ріпакова і кукурудзяна, а зовсім інша Україна, де в селі знову з’явиться життя і можливості.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh