Авторські статтіТехно

LG випустить смартфон з 16 камерами – в мережу потрапив патент і деталі

Телефон зможе «оживляти» фотографії, окремо розпізнаючи кожен предмет та частина тіла. Можливо, пристрій навіть зможе створювати анімації.

Компанія Huawei задала тренд на велику кількість камер, випустивши популярний смартфон P20 Pro. Пристрій отримав потрійний модуль основної камери. Після цього інший популярний бренд Samsung вирішив підтримати цю тенденцію, випустивши телефон Galaxy A9, у якого вже цілих чотири об’єктива. Не відстають і Nokia, яка зібралася представити пристрій з 5 камерами.

Дізнайтеся, чи обов’язковий паспорт з 14 років у нас на сайті

Цей «ненормальний» тренд був і раніше, є багато маловідомих компаній намагалися зробити подібних «мутантів». Однак, нещодавно в мережу потрапив патент і деталі про майбутній смартфон від LG. Виявляється, компанія випустить смартфон з 16 камерами.

LG выпустит смартфон с 16 камерами – В Сеть попал патент и подробности

Патент вже активно обговорюють фахівці в області технологій. Згідно з паперами, новий пристрій від LG отримає можливість робити не просто фотографії, але і «оживляти» їх. Тобто 16 модулів роблять різні знімки, після чого людина зможе виділити голову об’єкта і, приміром, розгорнути її, зробити посмішку, а можливо, що і створити анімацію. Принаймні це і показано на опублікованих зображеннях.

LG выпустит смартфон с 16 камерами – В Сеть попал патент и подробности

Крім того, на знімках видно, що під 16 камерами буде розташоване невелике дзеркало. Швидше за все, в LG вирішили відмовитися від фронтальної камери, а дзеркало потрібно для селфі. Це логічне інженерне рішення, адже для такої камери потрібно багато потужності процесора, а навантажуючи його ще одним модулем виробник вирішує смартфон частини ресурсів.

LG выпустит смартфон с 16 камерами – В Сеть попал патент и подробности

Залишається лише незрозумілим, навіщо потрібен телефон з 16 камерами, адже це не більше, ніж футуристичний гаджет, ніякого реального практичного застосування не видно. Швидше за все, LG просто женуться за трендами, хоча і точної інформації про випуск крім патентів немає.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України