Життя

Час змінити долю: астролог назвала унікальний період до 2020 року

Можна почати нову сторінку життя, сказала Людмила Халанська

Астролог Людмила Халанська розказала про те, що в 2020 році відбудеться унікальне з’єднання планет, яким можна скористатися.

“Сатурн в 2020 році буде кілька разів виходити зі знака Козеріг в знак Водолій і знову повертатися в Козеріг на ретроградному русі. Це з’єднання не дуже знаменно, так як відбувається лише тричі за століття”,.

Як пояснила астролог, це з’єднання не впливає, насамперед, на політичні системи – зміцнює прогресивні і життєздатні, послаблює та руйнує ретроградні і застарілі. У тієї ж годину вона розказала, що незвичайним поєднанням планет може скористатися кожна людина.

“Якщо ви хочете щось радикально змінити у своїй долі, закрити одну сторінку особистої історії і почати абсолютно нову, ви можете скористатися цим періодом самого початку 2020 року”, – порадила вона. “Хоча для більшої впевненості все ж не завадить проконсультуватися з астрологом, щоб перевірити показники вашого персонального гороскопу”, – додала вона.

За її словами, “планета щастя і примноження – Юпітер – у 2020 році також буде проходити по знаку Козеріг. І теж тричі протягом року складі з’єднання єднання з Плутоном – два на прямому русі і одне на ретроградному”. Але “для Юпітера Козеріг не дружній знак того великого щастя і розширення можливостей Юпітер в 2020 році принести не зможе”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh