Життя

Час змінити долю: астролог назвала унікальний період до 2020 року

Можна почати нову сторінку життя, сказала Людмила Халанська

Астролог Людмила Халанська розказала про те, що в 2020 році відбудеться унікальне з’єднання планет, яким можна скористатися.

“Сатурн в 2020 році буде кілька разів виходити зі знака Козеріг в знак Водолій і знову повертатися в Козеріг на ретроградному русі. Це з’єднання не дуже знаменно, так як відбувається лише тричі за століття”,.

Як пояснила астролог, це з’єднання не впливає, насамперед, на політичні системи – зміцнює прогресивні і життєздатні, послаблює та руйнує ретроградні і застарілі. У тієї ж годину вона розказала, що незвичайним поєднанням планет може скористатися кожна людина.

“Якщо ви хочете щось радикально змінити у своїй долі, закрити одну сторінку особистої історії і почати абсолютно нову, ви можете скористатися цим періодом самого початку 2020 року”, – порадила вона. “Хоча для більшої впевненості все ж не завадить проконсультуватися з астрологом, щоб перевірити показники вашого персонального гороскопу”, – додала вона.

За її словами, “планета щастя і примноження – Юпітер – у 2020 році також буде проходити по знаку Козеріг. І теж тричі протягом року складі з’єднання єднання з Плутоном – два на прямому русі і одне на ретроградному”. Але “для Юпітера Козеріг не дружній знак того великого щастя і розширення можливостей Юпітер в 2020 році принести не зможе”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України