Новини з Австрії

Американський Amazon домінує на ринку інтернет-продажів Австрії

Американський інтернет-гігант Amazon домінує в інернет-торгівлі в Австрії. Це результат екстраполяції німецького статистичного порталу Statista, про який також оголосив німецький інститут роздрібної торгівлі EHI. Оскільки багато інтернет-магазини не називають продаж по країнам, порівняння зазвичай засновані на оцінках.

За оцінками Statista і EHI, обсяг продажів amazon.de в Австрії в 2018 році склав 719,8 млн євро. Це більш ніж у два рази більше, ніж Zalando, чиї продажі в Австрії оцінюються в 341,8 мільйона євро. У цей звіт не включені послуги потокового відтворення фільмів і музики, а також товари, пропоновані сторонніми продавцями на Amazon.

Третє місце в Австрії займає компанія за поштовим замовленням Unito, чиї бренді Універсальний і Otto разом приносять більше 200 мільйонів євро продажів. За ними слідують Media Markt, Shop Pharmacy, electronic4you, e-tec.at, H & M і Apple, кожен з оборотом в мільйон євро в середньому.

Дані засновані на опитуванні дилерів EHI і прогнозів Statista, заснованому на регресійному аналізі, а також на заявах компаній з річних звітів, прес-релізів і корпоративних веб-сайтів, йдеться в методології звіту.

Загальний обсяг продажів 250 найбільш великих онлайн-магазинів Австрії в 2018 році склав близько 3,2 мільярда євро у порівнянні з 2,7 мільярда євро в 2017 році.

За матеріалами:https://www.krone.at
Фото: https://www.krone.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України