Американський Amazon домінує на ринку інтернет-продажів Австрії

Американський інтернет-гігант Amazon домінує в інернет-торгівлі в Австрії. Це результат екстраполяції німецького статистичного порталу Statista, про який також оголосив німецький інститут роздрібної торгівлі EHI. Оскільки багато інтернет-магазини не називають продаж по країнам, порівняння зазвичай засновані на оцінках.

За оцінками Statista і EHI, обсяг продажів amazon.de в Австрії в 2018 році склав 719,8 млн євро. Це більш ніж у два рази більше, ніж Zalando, чиї продажі в Австрії оцінюються в 341,8 мільйона євро. У цей звіт не включені послуги потокового відтворення фільмів і музики, а також товари, пропоновані сторонніми продавцями на Amazon.

Третє місце в Австрії займає компанія за поштовим замовленням Unito, чиї бренді Універсальний і Otto разом приносять більше 200 мільйонів євро продажів. За ними слідують Media Markt, Shop Pharmacy, electronic4you, e-tec.at, H & M і Apple, кожен з оборотом в мільйон євро в середньому.

Дані засновані на опитуванні дилерів EHI і прогнозів Statista, заснованому на регресійному аналізі, а також на заявах компаній з річних звітів, прес-релізів і корпоративних веб-сайтів, йдеться в методології звіту.

Загальний обсяг продажів 250 найбільш великих онлайн-магазинів Австрії в 2018 році склав близько 3,2 мільярда євро у порівнянні з 2,7 мільярда євро в 2017 році.

За матеріалами:https://www.krone.at
Фото: https://www.krone.at

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh