Авторські статтіНовини

Глибоководна акула-привид вперше потрапила в об’єктиви камер. Відео

Досить рідкісній вид акул-привидів до сьогоднішнього дня був відомий лише завдяки теоретичним даними. Вченим з Каліфорнії вдалося вперше зняти на відео цю тварину.

Дослідники з інституту при океанаріумі Монтерей Бей змогли вперше отримати якісні зображення глибоководної акули-примари. Раніше вчені довели існування цієї тварини, але ось надати фотографії або відео, до сьогоднішнього дня ніхто так і не міг. Таким чином фахівці з Каліфорнії стали першими, кому вдалося отримати зображення цієї акули. Вони запустили керований підводний апарат на глибину близько двох кілометрів. Під час вивчення дна поблизу Каліфорнії в об’єктиви попалося дивна істота, яку пізніше вдалося ідентифікувати. Нею була акула з виду Hydrolagus trolli з родини химерових. Важливо відзначити, що найчастіше всі інші представники цього виду воліють води поблизу Австралії та Нової Зеландії.

Відео: WORLD FUSION

Зараз відеозапис ретельно вивчається морськими біологами. Вже внесені деякі корективи в середовище проживання цих тварин. Раніше вважалося, що вони, подібно іншим побратимам, воліють рівне дно, але виявилося, що в перевазі саме кам’яниста місцевість.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України