Авторські статтіНовини

Глибоководна акула-привид вперше потрапила в об’єктиви камер. Відео

Досить рідкісній вид акул-привидів до сьогоднішнього дня був відомий лише завдяки теоретичним даними. Вченим з Каліфорнії вдалося вперше зняти на відео цю тварину.

Дослідники з інституту при океанаріумі Монтерей Бей змогли вперше отримати якісні зображення глибоководної акули-примари. Раніше вчені довели існування цієї тварини, але ось надати фотографії або відео, до сьогоднішнього дня ніхто так і не міг. Таким чином фахівці з Каліфорнії стали першими, кому вдалося отримати зображення цієї акули. Вони запустили керований підводний апарат на глибину близько двох кілометрів. Під час вивчення дна поблизу Каліфорнії в об’єктиви попалося дивна істота, яку пізніше вдалося ідентифікувати. Нею була акула з виду Hydrolagus trolli з родини химерових. Важливо відзначити, що найчастіше всі інші представники цього виду воліють води поблизу Австралії та Нової Зеландії.

Відео: WORLD FUSION

Зараз відеозапис ретельно вивчається морськими біологами. Вже внесені деякі корективи в середовище проживання цих тварин. Раніше вважалося, що вони, подібно іншим побратимам, воліють рівне дно, але виявилося, що в перевазі саме кам’яниста місцевість.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh