Авторські статтіТехно

Астрономи показали будинок для життя на Марсі

Астрономи показали будинок, який може використовуватися для життя людей на Марсі. Вчені Королівської обсерваторії Лондона залучили до роботи Стівена Петранека, автора роботи «Як ми будемо жити на Марсі».

«Упевнений, всі технічні та логістичні проблеми незабаром вдасться успішно вирішити. Основним випробуванням для людей виявиться саме виживання в умовах іншої планети, а також збереження бойового настрою», — заявив астроном Марек Кукула.

Він додав, що першим колоністам доведеться уживатися в дуже маленьких кімнатах і вони будуть бачити тих же осіб протягом дуже довгого часу, усвідомлюючи, що їх будинок залишився за мільйони кілометрів. У подібних умовах зберігати гарний настрій вкрай важливо, однак це не настільки просто. Презентований будинок для Марса відрізняються атрибутами, властивими і земним оселям. У ньому є мікрохвильова піч, а також шафа для розміщення особистих речей. Крім іншого, присутні 3D-принтер, а також окуляри віртуальної реальності.

У кожному будинку є окреме робоче місце, біля якого розташовується телевізор. Крім цього, передбачено простір для проведення різних експериментів і досліджень. Вчені підкреслюють, що експедиція на Марс являє собою фактично квиток в одну сторону. Виходячи з розуміння цієї ситуації, важливо забезпечити автономність астронавтів. Демонстраційний зразок марсіанського будинку включає механізми для вирощування різних поживних культур.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України