Глава УГКЦ про СДМ: «Прагну показати Святішому Отцеві наш великий скарб – українську християнську віруючу молодь»

Світові дні молоді цього разу співпадають із святом рівноапостольного князя Володимира. Думаю, що цього дня, коли ми відновлюємо наші хресні обіти в усіх парафіях, наша молодь буде мати нагоду засвідчити свою віру перед молодими християнами з усього світу. Сьогодні християнська віруюча молодь є великим скарбом України і цей скарб повинен побачити увесь світ.

Таку думку висловив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, розповідаючи про свої очікування від Світових днів молоді в Кракові (Польща).

Як свідчать офіційні дані, з України для участі у СДМ зареєстровано більше п’яти тисяч: «Сподіваюся, що паломників з України буде ще більше. Усіх заохочую взяти активну участь в цій події, бо це унікальна можливість ділення віри молоді з усього світу, це й нові знайомства, цікаві зустрічі».

А для української молоді, на думку Предстоятеля Церкви, це надзвичайна нагода сказати правду про події в Україні, «про віру і надію українських християн, які, перебуваючи в умовах війни, залишаються віруючим Божим народом».

«Дорогі хлопці і дівчата, я хочу вас показати Святішому Отцеві, як наш великий скарб! Переконаний, ми маємо що сказати світу і що показати Європі. Ми маємо особливий дар і можливість в Рік Божого милосердя разом із Святішим Отцем молитися за Боже милосердя і мир для України», – сказав Блаженніший Святослав.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh