1000 молодих українців молилися разом у Кракові на СДМ

Світовий День Молоді, що відбувається цьогоріч у Польщі, зараз у розпалі. Молодь, яка гостювала в різних куточках цієї країни, наприклад, у Гданську, Варшаві, Любліні, тепер зібралася в Кракові, де й відбудуться зустрічі з Папою Римським.

На Літургії для українців, яку греко-католицькі священики та єпископи провели  27 липня в храмі “Арка Пана“, що на північному сході Кракова, проповідь говорив Євген Мирослав Попович  — митрополит Перемисьсько-Варшавський Української Греко-Католицької Церкви. Він розповів, що першою проповіддю Папи Франциска після обрання його Папою був коментар до Євангелії, яку читали саме на Літургії для українців у Кракові – про жінку чужоложницю, яку фарисеї хотіли каменувати, і яким Ісус сказав: “Хто без гріха, хай перший кине в неї камінь”.

Єпископ, коментуючи цей уривок сьогодні, згадав про те, як жінку-українку в Донецьку на початку війни на Донбасі прив’язали до стовпа і над нею знущалися за “допомогу українській армії”. Також митрополит попросив присутніх спробувати застосувати сьогоднішній уривок з Євангелії, який, до речі, в цей день читався для молоді, спеціально на прохання Папи, – до свого життя

Хто з нас є без гріхів?? Немає нікого і серед владик і серед священиків – ми всі грішні і всі потребуємо милосердя. Ми всі в житті громадському осуджуємо… Ніколи не поспішайте з осудом другої людини. Залишить суд Господеві Богові. Наше завдання – взяти на себе немочі цієї особи. Натомість Ісус навіть не вимагає від нас битися в груди, не вимагає Нічого. А тільки каже: “Іди я тобі прощаю. Іди і будь щасливим чи щасливою.


Марта Зозуля, ДивенСвіт

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh