Духовне

1000 молодих українців молилися разом у Кракові на СДМ

Світовий День Молоді, що відбувається цьогоріч у Польщі, зараз у розпалі. Молодь, яка гостювала в різних куточках цієї країни, наприклад, у Гданську, Варшаві, Любліні, тепер зібралася в Кракові, де й відбудуться зустрічі з Папою Римським.

На Літургії для українців, яку греко-католицькі священики та єпископи провели  27 липня в храмі “Арка Пана“, що на північному сході Кракова, проповідь говорив Євген Мирослав Попович  — митрополит Перемисьсько-Варшавський Української Греко-Католицької Церкви. Він розповів, що першою проповіддю Папи Франциска після обрання його Папою був коментар до Євангелії, яку читали саме на Літургії для українців у Кракові – про жінку чужоложницю, яку фарисеї хотіли каменувати, і яким Ісус сказав: “Хто без гріха, хай перший кине в неї камінь”.

Єпископ, коментуючи цей уривок сьогодні, згадав про те, як жінку-українку в Донецьку на початку війни на Донбасі прив’язали до стовпа і над нею знущалися за “допомогу українській армії”. Також митрополит попросив присутніх спробувати застосувати сьогоднішній уривок з Євангелії, який, до речі, в цей день читався для молоді, спеціально на прохання Папи, – до свого життя

Хто з нас є без гріхів?? Немає нікого і серед владик і серед священиків – ми всі грішні і всі потребуємо милосердя. Ми всі в житті громадському осуджуємо… Ніколи не поспішайте з осудом другої людини. Залишить суд Господеві Богові. Наше завдання – взяти на себе немочі цієї особи. Натомість Ісус навіть не вимагає від нас битися в груди, не вимагає Нічого. А тільки каже: “Іди я тобі прощаю. Іди і будь щасливим чи щасливою.


Марта Зозуля, ДивенСвіт

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.