Авторські статтіДуховне

Глава УГКЦ закликає українців не покидати Україну. Відео

Я б заохотив наших слухачів не так дуже легко довірятися своїм мріям, що десь за межами України легко і швидко можна знайти справедливу зарплату. Тарас Шевченко колись говорив так: «Добре там, де нас нема». Гадаю, нам треба будувати справедливу державу в Україні… Таку думку висловив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав 17 лютого 2018 року в ефірі інтерактивної програми «Відкрита Церква» «Живого ТБ» на тему соціальної справедливості.

За словами Предстоятеля УГКЦ, коли людина відчуває не до кінця оціненими свої таланти, свої дари, свої можливості розвиватися у своїй державі, зокрема відчуває, що її праця належним чином не є пошанована, вона має велику спокусу покинути цю державу і цю країну.

«Тому, очевидно, ці обставини, про які ми говоримо, така низька заробітна плата, є однією з причин еміграції. Хоча не єдиною…» – зауважив Блаженніший Святослав, додавши, що сьогодні дуже багато навіть тих, які піддалися спокусі і поїхали за кордон, не завжди і там знаходять справедливу зарплату.

«Чому? Тому що багато країн закривають очі на працю емігрантів саме через те, щоби їх визискувати і платять занижену зарплату, за яку, наприклад, італієць в Італії чи німець у Німеччині, ніколи б не працював», – сказав гість студії.

Глава УГКЦ відзначив, що наша Церква намагається не тільки в Україні говорити про соціальну справедливість, бути голосом тих, в кого той голос відібрали. «Наша Церква також захищає права наших емігрантів, навіть нелегальних за кордоном. Аби дбати про їхню гідність. Аби можна було і там домагатися для них справедливої зарплати», – сказав він.

Предстоятель Церкви наголошує, що нам потрібно добиватися необхідних умов, аби праця українця в Україні була належним чином оцінена. «Потрібно шанувати і підтримувати, – вважає Блаженніший Святослав, – приватну ініціативу, середній бізнес і тоді, я є оптимістом, ми зможемо створити необхідні умови, аби висококваліфіковані працівники, які відчувають можливість розвивати свою країну, могли це зробити».

«Не спішіть покидати свою країну. Не думайте, що вже десь хтось за кордоном готовий належним чином поважати вашу працю. Давайте творити справедливу державу і суспільство у нашій рідній батьківщині», – закликав Глава УГКЦ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

4 коментарів

 1. Смішно, і не смішно… Та лицемірна монась першою в 2014му на Австрію бусом готівку відправляла. Виводили все одночасно з яником. Гнида

 2. ЧАС «Ч» УКРАЇНИ
  Старіє, гине Україна,
  Лишились в ній лиш старики.
  Молодь в Європу наша лине,
  Бо тут нам жити не з руки.
  Найнижчі в світі тут оплати,
  Людей не вміють лікувати,
  Лиш вчаться діточок навчати,
  Та різко стали вимирати.
  Мільйони наших у Європі,
  Бо виробництво все стоїть.
  Пенсійний фонд на часі лопне,
  Бюджет засохне наш за мить.
  І цю збіднілу Україну,
  Коли ще й землю продадуть,
  Сусіди нас порвуть вже нині,
  Та всіх у найми заберуть.
  І доки ще не все пропало,
  Тризуб і прапор майорить,
  Час «Ч» для нас уже настало,-
  Виходьмо владу замінить,
  Та швидко дати всім роботу,
  Покращити наше життя,
  А щоб суди стали оплотом,
  Бо ж роки кожного летять.
  Володимир.

 3. З такими статками, як у головних попів то і тут неплохо кормят. А остальним валити звідси якнайшвидше треба. В ім’я дітей та онуків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

12 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.