Авторські статтіФотогалерея

Білл Мюррей у цікавих історіях. Фото

Здається, у Білла Мюррея є кумедна звичка дивувати і розігрувати фанатів. Так, він позував на фото з заручин, прикидався барменом на вечірках і навіть читав вірші будівельникам. Актор робить це так часто, що про нього навіть зняли документальний фільм під назвою «Білл Мюррей: Історії».

1. Він розігрував з себе бармена

Це відбувалося на декількох різних вечірках, причому актор наливав відвідувачам не те, що вони просили, а виключно текілу або Криваву Мері.

2. Він закривав очі шанувальників своїми руками

i.pinimg.com

Він підійшов до людини, закрив йому очі руками, і коли той впізнав його, вимовив: “Ніхто тобі не повірить” і пішов геть.

3. Він двічі вкрав картоплю фрі у фанатів

4. Він подарував Кріссі Тейген надкусану їжу

Цей анекдот настільки кумедний, що заслуговує стати притчею. Офіціант приніс Кріссі недоїдену тарілку з їжею і сказав: “Це від чоловіка біля бару”, і, звичайно ж, це нічого що ним був Білл Мюррей.

5. Він заявився на вечірку в заміському будинку

Це сталося в 2014 році в Чарлстоні, Південна Кароліна. Існує навіть відео, де Білл Мюррей танцює під гарячі хіти.

6. Він позував на фото з заручин

Фотограф пари розповідає, що знімала їх, коли помітила, що вони застигли з роззявленими ротами: виявляється, прямо за фотографом стояв Білл Мюррей, який, задерши сорочку, намагався розвеселити нареченого і наречену.

7. Він виконував деякі домашні обов’язки

Одного разу Мюррея запросили на студентську вечірку. Звичайно ж, як і в будь-якій квартирі, де живуть студенти, там практично не милася посуд, і актор вирішив сам зайнятися цім (щоб кожному було, з чого пити), сьорбаючи горілку з кавової чашки.

8. Він читав вірші будівельникам

Та ще й пожартував: “Буде гірше. Якщо хочете взяти лікарняний, зараз саме час”.

9. Він підняв автограф-сесію на новий рівень

Група фанатів попросила Білла Мюррея пройтися разом з ними по коридору в слоу-мо, і він погодився. За словами шанувальників, це було краще, ніж отримати автограф.

10. Він відвідав вечірку з безкоштовним морозивом

Дізнавшись, що Білл Мюррей знімається у фільмі неподалік від його району, власник кафе запросив всіх сусідів, а також знімальну групу і самого Білла Мюррея на безкоштовне морозиво. І актор дійсно прийшов!

11. Він шукав таланти на кінофестивалі в Торонто

Він помінявся місцями з водієм таксі, коли той розповів йому, що обожнює грати на саксофоні, але у нього немає на це часу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України