Авторські статтіТехно

Самокеровані автомобілі можуть з’явитися вже до 2020 року

Голова Renault-Nissan Карлос Гон на виставці в Детройті заявив, що перші автономні авто з’єявляться до 2020 року. Інтерв’ю опубліковано на порталі Engadget.

На веб-сайті Engadget було опубліковано відео інтерв’ю з Карлосом Гоном, президентом Renault-Nissan, яке він дав в рамках автовиставки в Детройті. За словами голови франко-японського альянсу, вже до 2020 року можуть з’явитися перші повністю самокеровані автомобілі.

Гон зазначив, що перехід машини з стадії прототипу до стадії масового виробництва займає деякий час, так як інженери повинні переконатися, що всі системи працюють стабільно. У цілому, компанія повинна переконатися, що водій і його пасажири будуть у безпеці.

Повністю автономні транспортні засоби, здатні їхати не тільки по прямій дорозі або спеціально підготовленій тестовій трасі, а по жвавому шосе, або в межах міста, на думку голови Renault-Nissan, вони появляться не раніше, ніж через 3-4 роки.

Карлос Гон також додав, що в найближчому майбутньому автомобілі навчаться приймати складні рішення, правильно вести себе на перехрестях і так далі, однак власник такої моделі завжди зможе взяти керування на себе. При цьому голова альянсу підкреслив, що технологія, яка дозволяє людям водити машину без рук на кермі, вже створена. Якщо ж регулюючі організації заборонять її, то автономні транспортні засоби не будуть мати жодних переваг перед звичайними.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.