Учасники Фронтового вертепу щасливо повернулися додому

До Івано-Франківська повернувся Фронтовий вертеп, учасники якого були семінаристи ІФДС, що колядували в зоні АТО прославляючи Христа та піднімаючи бойовий дух бійців.

Учасники вертепу вирушили на Схід Батьківщини 4 січня. Розпочали свої виступи з Харкова де відвідали бійців у військовому госпіталі а також побували у 92 аеромобільній бригаді та привітали з Різдвом дітей воїнів АТО. В наступні дні семінаристи відправились до Лисичанська повертаючи з виступом до 24 ОМБР та м. Рубіжного. В Лисичанську колядники перебували декілька днів, вирушаючи до сусідніх міст таких як Старобільськ та Северодонецьк. Учасники вертепу пізніше відвідували військові госпіталі у Артемівську, Красноармійську, Запоріжжі. Побували у 55 АОБ, 80 ВДВ, 80 ОДШБ, 131 ОРБ та привітали бійців з багатьох інших батальйонів та бригад. Також не оминули увагою хлопців з Івано-Франківського СБУ та Добровольчого Українського Корпусу – Правий Сектор. Вітали з Різдвом батальйони Кіровоград та Тернопіль. Фронтовий вертеп загалом виступив біля 30 разів і це були не тільки госпіталі і військові частини, але також і блоклопости.

Незважаючи на те, що першочерговими були виступи для військових, учасники колядували також з переселенцями у Маріуполі, виступали двічі біля центральних ялинок в Лисичанську, в центрі Маріуполя на парафіях УГКЦ міста Запоріжжя та Маріуполя.

Фронтовий вертеп взяв участь у конкурсі вертепів в місті Маріуполь і побував у краєзнавчому музеї того ж міста. По дорозі додому завітав до міста Южноукраїнськ де виступив перед бійцями, що охороняють Південно-Українську АЕС та її працівниками.

Разом з театралізованим дійством, колядою та віншуваннями семінаристи залишали допомогу для бійців у вигляді одягу, харчів, медикаментів і пригощали домашньою кутею.

«Як ми зауважили, важко недооцінити допомогу волонтерів для наших військових, бо дуже багато медичної техніки та медикаментів, амуніції, одягу, засобів особистої гігієни, а навіть харчів забезпечують саме вони. Без цієї допомоги важко уявити в якому стані зараз би знаходилась наша армія» – учасник Фронтового вертепу бр. Василь.

Дуже вражаючим для семінаристів був той факт, що є багато жінок та дівчат, які захищають нашу Україну, в той час коли багато чоловіків ховаються вдома. Також на здивування братів вони зауважили великий патріотизм і любов до країни жителів тих регіонів де вони побували.

Всі хлопці задоволені поїздкою та дякують усім хто спричинився для цього.

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh