Глава чеського біатлону заявив про погрози з боку росіян

Керівник Чеського союзу біатлону Їржі Гамза дав інтерв’ю виданню «Лідове новини», у якому порушив тему допінгу і тиску з боку російських чиновників.

«Всі були проти нас, заступилися тільки американці і французи. Деякі російські функціонери нам погрожували, моїй родині теж погрожували, нам хотіли заткнути рот. Було дуже важко», — сказав Гамза, який два роки намагався привернути увагу до тими допінгу для російських біатлоністів.

Нині Їржі Гамза входить в керівництво Міжнародного союзу біатлоністів.

Він зазначив, що після відставки колишнього глави Міжнародного союзу біатлоністів Андерса Бессеберга і генерального секретаря союзу Ніколь Раш вплив Росії в ньому мінімально. Як відомо, цих людей підозрюють у корупційних схемах.

За його словами, нещодавно він у складі делегації Міжнародного союзу біатлоністів їздив в Росію і вів переговори з президентом Союзу біатлоністів Росії Володимиром Драчевым.

«Зрозуміло, переговори були непростими. В ментальності росіян закладена тяга до «силового переконання». Але я відчуваю, що в питанні покарання російських спортсменів якийсь компроміс буде. Росіяни потрібні біатлону, але потрібні «чистими», — вважає Їржі Гамза

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh