Авторські статтіДіаспора

Глава чеського біатлону заявив про погрози з боку росіян

Керівник Чеського союзу біатлону Їржі Гамза дав інтерв’ю виданню «Лідове новини», у якому порушив тему допінгу і тиску з боку російських чиновників.

«Всі були проти нас, заступилися тільки американці і французи. Деякі російські функціонери нам погрожували, моїй родині теж погрожували, нам хотіли заткнути рот. Було дуже важко», — сказав Гамза, який два роки намагався привернути увагу до тими допінгу для російських біатлоністів.

Нині Їржі Гамза входить в керівництво Міжнародного союзу біатлоністів.

Він зазначив, що після відставки колишнього глави Міжнародного союзу біатлоністів Андерса Бессеберга і генерального секретаря союзу Ніколь Раш вплив Росії в ньому мінімально. Як відомо, цих людей підозрюють у корупційних схемах.

За його словами, нещодавно він у складі делегації Міжнародного союзу біатлоністів їздив в Росію і вів переговори з президентом Союзу біатлоністів Росії Володимиром Драчевым.

«Зрозуміло, переговори були непростими. В ментальності росіян закладена тяга до «силового переконання». Але я відчуваю, що в питанні покарання російських спортсменів якийсь компроміс буде. Росіяни потрібні біатлону, але потрібні «чистими», — вважає Їржі Гамза

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України