Зарплати перших осіб Австрії виростуть

В наступному році зарплати австрійських політиків збільшаться на два відсотки. Лічильна палата Австрії опублікувала в газеті «Wiener Zeitung» таблицю з окладами на 2019 рік. Канцлер Себастьян Курц (ÖVP) буде отримувати 22 327 євро в місяць (плюс 438 євро), а міністри — по 7 862 євро (плюс 350).

Підставою для підвищення зарплат політиків є інфляція та індексація пенсій. Обидві ці цифри в цьому році були на однаковому рівні в 2%, що трохи нижче планованого підвищення в наступному році зарплат службовців на 2.76%

Структура нарахування зарплат, прийнята в 1997 році, встановлює єдину схему оплату праці федеральних і державних політиків. «Стартова сума» — це зарплата члена парламенту і депутата Європарламенту (в наступному році — 8 930,88 євро в місяць (плюс 175 Євро) — і від неї розраховуються всі інші суми.

Більше всіх з австрійських політиків і державних службовців отримує федеральний президент Олександр Ван дер Беллен, який заробляє в 2,8 рази більше рядового депутата — в 2019 році його зарплата складі близько 25 007 євро на місяць. Коефіцієнт канцлера Австрії складі 2,5 від базового окладу депутата, а коефіцієнт віце-канцлера Хайнца-Крістіана Страху (АПС) — 2,2 (19,648 євро), президента Національної ради Вольфганг Соботка (ÖVP) — 2,1 (18,755 євро). Міністри отримують подвійну депутатську зарплату, далі йдуть державні секретарі, посадові особи партії та народні депутати інших рівнів.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh