Зарплати перших осіб Австрії виростуть

В наступному році зарплати австрійських політиків збільшаться на два відсотки. Лічильна палата Австрії опублікувала в газеті «Wiener Zeitung» таблицю з окладами на 2019 рік. Канцлер Себастьян Курц (ÖVP) буде отримувати 22 327 євро в місяць (плюс 438 євро), а міністри — по 7 862 євро (плюс 350).

Підставою для підвищення зарплат політиків є інфляція та індексація пенсій. Обидві ці цифри в цьому році були на однаковому рівні в 2%, що трохи нижче планованого підвищення в наступному році зарплат службовців на 2.76%

Структура нарахування зарплат, прийнята в 1997 році, встановлює єдину схему оплату праці федеральних і державних політиків. «Стартова сума» — це зарплата члена парламенту і депутата Європарламенту (в наступному році — 8 930,88 євро в місяць (плюс 175 Євро) — і від неї розраховуються всі інші суми.

Більше всіх з австрійських політиків і державних службовців отримує федеральний президент Олександр Ван дер Беллен, який заробляє в 2,8 рази більше рядового депутата — в 2019 році його зарплата складі близько 25 007 євро на місяць. Коефіцієнт канцлера Австрії складі 2,5 від базового окладу депутата, а коефіцієнт віце-канцлера Хайнца-Крістіана Страху (АПС) — 2,2 (19,648 євро), президента Національної ради Вольфганг Соботка (ÖVP) — 2,1 (18,755 євро). Міністри отримують подвійну депутатську зарплату, далі йдуть державні секретарі, посадові особи партії та народні депутати інших рівнів.

Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Нові технології північного сусіда – іноваційне турбулентно-рідинне устаткування. Відео

Росіяни придумали іноваційне турбулентно-рідинне устаткування – “Оживлювач води”. Для чого і як вона працює?) “Технологія” ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh