Новини з Австрії

В Австрії гірськолижник вижив після п’яти годин під сніговою лавиною

Турист-лижник (26), похований лавиною у Верхній Штирії в середу ввечері, було відкопано та врятовано аварійними службами тільки через п’ять годин, в Різдво. Чоловік був доставлений на станцію в долині і потім в лікарню Шладмінга . Керівник гірничорятувальної служби Міхаель Міггіч розповів про «Різдвяне диво».

Близько 16:50 вечора один з місцевих жителів заявив поліції, що його знайомий не повернувся з лижної прогулянки на Плешніцзінкені (2112 метрів над рівнем моря). Після кількох невдалих спробах він все ж зміг зв’язатися по телефону з 26-річним жителем Ліцена. Однак у трубці було чути тільки «хрусткі звуки».

Близько 20 поліцейських з Альпійської поліції і гірничорятувальної команди Гребмінга, включаючи кінологів і фахівців з лавини, негайно розпочали пошук зниклого. В 19:23 вечора вони змогли вперше зв’язатися з 26-річним, використовуючи його лавинний трансивер. Потерпілий знаходився на відкритому схилі в лавинном конусі на глибині близько одного метра.

У 26-річного, мабуть, перед особою було повітряний простір і він міг дихати. При сходженні лавини чоловік отримав травми і постраждав від переохолодження, але небезпека не загрожувала. Після надання первинної медичної допомоги він був доставлений з гірськолижного рятувального центру в лікарню.

За матеріалами:https://www.krone.at/
Фото:Bergrettung Gröbming

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України