Життя

Слабак і підкаблучник: 5 знаків зодіаку, під якими народжуються чоловіки-тюфяки

Не дай бог, якщо сила чоловіка проявляється в слабкості! Слабкість — це жіноча зброя

Є чоловіки, яких називають ганчірками, тюфяками або підкаблучниками.

Існують знаки зодіаку, чоловіки яких більш схильні до прояву слабких рис характеру:

  1. Рак

Раки — ніжні, чутливі, ранимі… жінки! Однак чоловіків цей знак не шкодує ніжних якостей, нагороджуючи їх податливим характером.

В умілих руках такий чоловік швидше засвоїть головні істини, які роблять жінок щасливими: знання на зубок всіх пам ” ятних дат, подарунки та квіти без приводу, кава в ліжко, смачні сніданки для всієї родини, допомога по дому, щоденний масаж і романтика. І навіть через роки спільного, рутинного життя чоловіки-Раки не втрачають своєї чуттєвості і романтичності.

  1. Риби

Про чоловіків цього знака кажуть «ні риба, ні м’ясо». Вони побоюються відповідальності і з задоволенням нагороджують жінку прийняттям серйозних рішень.

Чоловіки-Раки хороші подружки. Вони стануть ідеальними чоловіками для жінок, яким потрібна компанія для перегляду сентиментальних серіалів і реаліті-шоу, задушевних бесід і скарга на тлінність і несправедливість цього світу. Гарні Риби і як доморощених докторів, які перехворіли і суперечили стільки, що мають завидний лікарський досвід. Головне – ніколи не можна Риб ігнорувати і забувати їм співчувати.

  1. Ваги

Мужиками цього знака Зодіаку управляє Венера. Тому чоловіки-терези органічно себе почувають в жіночому суспільстві. Смороду легко захоплюються жіночими хобі, і страждають такими жіночими проблемами, як шопоголізм і балакучість. Чоловікам-Терезам спокійніше, коли рішення хтось бере за них.

Мужності, чоловічих вчинків і подвигів вони деколи просто побоюються, тому скептично ставляться і до історичним героям, і до кіношним суперменам, називаючи їх відірваними від реальності.

Періодично доведеться підженуть чоловіків-терезів з рішеннями або навіть приймати їх за чоловіків. Однак жінці ця обставина може зіграти на руку, якщо вона вміє бути «шиєю», яка як поверне, так «голова» і прийме правильне рішення. Головне, щоб при цьому чоловік-Терези був упевнений, що ініціатива виходила виключно від нього.

  1. Діви

Попало ж чоловікам народитися під цим жіночим знайомий! Цьому знаку притаманні жіночність і ніжність рис характеру.

Не здатні чоловіки-Діви і на авантюризм, припускає сміливість і ризик – якості, які неминуче присутні в характері сильного чоловіка.

Звичайно, це особливість Діви з негативною легко перетворюється в позитивну, якщо жінка в чоловікові цінує обережність, пильність, практицизм, передбачуваність і добре розвинений інстинкт самозбереження. А він неодмінно повинен бути в пріоритеті у чоловіка, який дорожити сім’єю і пам’ятає, що взявши на себе за неї відповідальність, значить, без особливої потреби ризикувати життям в догоду авантюризму і екстриму не буде.

  1. Тельці

Дві риси характеру роблять з чоловіків-тельців слабохарактерних – жадібність і лінь.

Поважність і неспішність рватися в бій іноді цілком зрозуміла і обґрунтована, але у Тельців ці якості часто перевищують норму, перетворюючись на лінь і слабовольність. У них відсутня мотивація до серйозних зайняти, що часто залишає їх і без належних засобів до існування. А оскільки всі Тельці – матеріалісти, то зберігати свій капітал вони здатні не через його примноження, а через економію і жадібність.

Навряд чи жінка, яка для життя шукає сильного чоловіка, вважатиме ці якості придатними для спільного життя. І все ж навіть вони піддаються корекції за умови, що лінь і скупердяйство чоловіка-Тельця не стало патологією, а жінка його любити. Багато панянки обожнюють, коли чоловіки витрачаються, але тільки на етапі побачень. У сімейному житті вони і самі можуть допомагати чоловікам-Тельцям економити. З лінню, звичайно, складніше. Однак правильно матеріально мотивовану Телець навіть зі своєї ліні зможе зробити гроші.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України