Слабак і підкаблучник: 5 знаків зодіаку, під якими народжуються чоловіки-тюфяки

Не дай бог, якщо сила чоловіка проявляється в слабкості! Слабкість — це жіноча зброя

Є чоловіки, яких називають ганчірками, тюфяками або підкаблучниками.

Існують знаки зодіаку, чоловіки яких більш схильні до прояву слабких рис характеру:

  1. Рак

Раки — ніжні, чутливі, ранимі… жінки! Однак чоловіків цей знак не шкодує ніжних якостей, нагороджуючи їх податливим характером.

В умілих руках такий чоловік швидше засвоїть головні істини, які роблять жінок щасливими: знання на зубок всіх пам ” ятних дат, подарунки та квіти без приводу, кава в ліжко, смачні сніданки для всієї родини, допомога по дому, щоденний масаж і романтика. І навіть через роки спільного, рутинного життя чоловіки-Раки не втрачають своєї чуттєвості і романтичності.

  1. Риби

Про чоловіків цього знака кажуть «ні риба, ні м’ясо». Вони побоюються відповідальності і з задоволенням нагороджують жінку прийняттям серйозних рішень.

Чоловіки-Раки хороші подружки. Вони стануть ідеальними чоловіками для жінок, яким потрібна компанія для перегляду сентиментальних серіалів і реаліті-шоу, задушевних бесід і скарга на тлінність і несправедливість цього світу. Гарні Риби і як доморощених докторів, які перехворіли і суперечили стільки, що мають завидний лікарський досвід. Головне – ніколи не можна Риб ігнорувати і забувати їм співчувати.

  1. Ваги

Мужиками цього знака Зодіаку управляє Венера. Тому чоловіки-терези органічно себе почувають в жіночому суспільстві. Смороду легко захоплюються жіночими хобі, і страждають такими жіночими проблемами, як шопоголізм і балакучість. Чоловікам-Терезам спокійніше, коли рішення хтось бере за них.

Мужності, чоловічих вчинків і подвигів вони деколи просто побоюються, тому скептично ставляться і до історичним героям, і до кіношним суперменам, називаючи їх відірваними від реальності.

Періодично доведеться підженуть чоловіків-терезів з рішеннями або навіть приймати їх за чоловіків. Однак жінці ця обставина може зіграти на руку, якщо вона вміє бути «шиєю», яка як поверне, так «голова» і прийме правильне рішення. Головне, щоб при цьому чоловік-Терези був упевнений, що ініціатива виходила виключно від нього.

  1. Діви

Попало ж чоловікам народитися під цим жіночим знайомий! Цьому знаку притаманні жіночність і ніжність рис характеру.

Не здатні чоловіки-Діви і на авантюризм, припускає сміливість і ризик – якості, які неминуче присутні в характері сильного чоловіка.

Звичайно, це особливість Діви з негативною легко перетворюється в позитивну, якщо жінка в чоловікові цінує обережність, пильність, практицизм, передбачуваність і добре розвинений інстинкт самозбереження. А він неодмінно повинен бути в пріоритеті у чоловіка, який дорожити сім’єю і пам’ятає, що взявши на себе за неї відповідальність, значить, без особливої потреби ризикувати життям в догоду авантюризму і екстриму не буде.

  1. Тельці

Дві риси характеру роблять з чоловіків-тельців слабохарактерних – жадібність і лінь.

Поважність і неспішність рватися в бій іноді цілком зрозуміла і обґрунтована, але у Тельців ці якості часто перевищують норму, перетворюючись на лінь і слабовольність. У них відсутня мотивація до серйозних зайняти, що часто залишає їх і без належних засобів до існування. А оскільки всі Тельці – матеріалісти, то зберігати свій капітал вони здатні не через його примноження, а через економію і жадібність.

Навряд чи жінка, яка для життя шукає сильного чоловіка, вважатиме ці якості придатними для спільного життя. І все ж навіть вони піддаються корекції за умови, що лінь і скупердяйство чоловіка-Тельця не стало патологією, а жінка його любити. Багато панянки обожнюють, коли чоловіки витрачаються, але тільки на етапі побачень. У сімейному житті вони і самі можуть допомагати чоловікам-Тельцям економити. З лінню, звичайно, складніше. Однак правильно матеріально мотивовану Телець навіть зі своєї ліні зможе зробити гроші.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh