Життя

Англійський ветеран, Герой Другої світової війни святкує 107-й день народження один через карантин

Так чиі інакше пандемія коронавіруса торкнулася кожного з нас.

Навіть здоровим людям доводитися міняти свої звички, пристосовуючись до карантинних заходів та ізоляції. У багатьох країнах діє заборона на відвідування літніх родичів, які перебувають у групі ризику.

Саме тому англійський ветеран, який пережив епідемію іспанки і Другу світову війну, змушений святкувати день народження у самоті.Герой Второй мировой войны празднует 107-й день рождения один из-за карантинаSouth Devon Rural Housing

Редж Льюїс воював в Сінгапурі та Індії під час Другої світової, а перестав працювати тільки в 93 роки.

Близькі не могли прийти і особисто привітати його з 107-річчям, але в притулку, де він живе, для нього все одне влаштували свято.

Христина Кєндлиш, директор притулку South Devon Rural Housing, каже:

«Реджа всі дуже люблять. Ми всі дуже раді, що він відзначив черговий рік у своєму приголомшливому послужному списку.

Нинішня криза охорони здоров’я, зрозуміло, дуже важко лягає на працівників і мешканців будинків престарілих — а також на їх близьких, які не можуть відвідати їх. Наш пріоритет — захищати постояльців і забезпечити їх безпеку в цей важкий час, але ми гарантуємо, що Реджу буде весело і що він зустріне свій день народження серед друзів».

Редж народився за рік до початку Першої світової війни і переживши епідемію іспанського грипу. Йому був 21 рік, коли в Німеччині прийшов до влади Адольф Гітлер. За своє життя Редж бачив зміну 21 прем’єр-міністра і чотирьох монархів.

Побажаємо йому прожити ще як можна довше!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України