Здоров'я

5 популярних міфів про менструацію, які давно пора забути

Незважаючи на те, що ми живемо аж ніяк не в середньовіччі, багато жінок в «цей» період обмежують себе

Ми зібрали 5 найбільш популярних міфів про менструацію, які давно пора залишити в минулому.

МІФ № 1

Спорт під час менструації під забороною

Прямих медичних заборон на заняття спортом під час менструації не існує.

Адже фізичні навантаження сприяють виділенню ендорфінів, що допомагає покращити настрій та зменшити неприємні відчуття в «ці» дні. Крім того, заняття спортом стимулюють кровообіг, що трохи полегшує біль.

А для тих, хто під час менструації відчуває сильну втому, рекомендуються заняття йогою, розтяжкою або пілатесом.

Менструація не привід обмежувати себе у фізичній активності!

МІФ № 2

Не можна приймати ванну під час менструації

Дуже поширений міф про те, що ванна і менструація несумісні.

Ймовірно, подібні чутки засновані на твердженні, що гаряча вода стимулює кровообіг. Це так, але не варто хвилюватися, прийняття теплої ванни не тільки не завдасть вам шкоди, але і допоможе поліпшити самопочуття. Тепла вода сприяє зняттю м’язової напруги, полегшенню спазмів і відповідно до зменшення больових відчуттів.

Страх, що всередині організму потрапить вода і викличе запалення або буде занесена інфекція, марний. Вода може потрапити тільки в самий початок вагінального каналу, але ніяким чином не в матку. При менструації в матці йде природний процес оновлення слизової і немає відкритої рани. Тому ви сміливо можете приймати ванну!

Те ж саме стосується і заборон на відвідування лазні. Якщо у вас на дачі є така, то не варто відмовляти собі в задоволенні, просто використовуйте FREEDOM, це сучасні і зручні тампони без мотузки.

МІФ № 3

Секс під час менструації не рекомендовано

Ще один міф, який заважає жінкам жити повноцінним життям.

Секс під час менструації не тільки не шкідливий, але і корисний. Він сприяє полегшенню менструальних спазмів, зниженню больових відчуттів, поліпшенню настрою. Крім того, багато жінок відзначають, що при занятті любов’ю під час менструації смороду відчувають більш сильні відчуття і легше досягають оргазму.

Якщо ви соромитеся сказати партнерові про менструації або боїтеся забруднити постільна білизна, то використовуйте тампони. Вони виготовлені з безпечних медичних матеріалів, дуже м’яка і які не мають мотузочки, а головне, їх не потрібно виймати навіть при занятті проникаючим сексом.

МІФ № 4

Під час менструації не можна завагітніти

Багато жінок вважають, що під час менструації завагітніти неможливо, однак це не так. Шанс зачати малюка в «ці дні» значно нижче, ніж в інші, але він є. Зазвичай цикл у жінки складає 28 днів, але може бути більш коротким або нерегулярним. Пік фертильності настає приблизно за 12-16 днів до початку нового циклу. А сперматозоїди можуть зберігати свою активність всередині тіла жінки аж до 5 діб, тому близькість без використання засобів контрацепції може призвести до зачаття.

МІФ № 5

Тампон може «загубитися» в тілі дівчини!

Це один із самих дурних міфів сучасності, не рахуючи, звичайно, міфи про притягнення менструацією ведмедів!

Тим не менше багато бояться саме цього. Спробуємо розібратися в питанні про те, чи може тампон загубитися. Ймовірно, цей міф виникк із-за того, що тампон практично не відчувається всередині. Відчуття втрати часто виникає у жінок з причини того, що вагінальний канал найбільш чутливий в першій третині, а тампон розміщується вище.

Втратити тампон можна в сумочці, але ніяк не всередині. Він вводиться глибоко у піхву і залишається там до моменту вилучення.

Ні, в матку він потрапити не може, так як отвір у шийці матки дуже маленький (навіть на час менструації вона відкривається не більше ніж на 2 мм) і тампон ніяким чином туди не пролізе. До речі, випасти він теж не може.

Тому йдемо в ногу з часом і сміливо використовуємо новинки в області засобів жіночої гігієни!

Ми живемо в XXI столітті, так що пора відкинути дурні упередження щодо «цих» днів і почати займатися тим, чим хочеться. Менструація у жінок не вирок, а природний біологічний процес, тому головне — використовувати правильні тампони. Придбати тампони без мотузки зі знижкою за промокоду FREEDAY можна на сайті аптеки до кінця червня.

 

Що пишуть дописувачі

Як повідомили жінки, під час менструаційного циклу збільшується груди і дуже хочеться займатися сексом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України