Авторські статтіТехно

Генетики озвучили причину містичного світіння черв’яків з Бермудського трикутника

Аналогів генотипом бермудських черв’яків на Землі немає.

Генетики з нью-йоркського технологічного коледжу, озвучили причину містичного світіння черв’яків з Бермудського трикутника. Виявилося, що дані черв’яки володіють унікальним набором генів, якого немає в жодної живої істоти на планеті.

Вчений Мерсер Брюглер розповів, що членистоногі самки з Бермудського трикутника випромінюють світло кожну осінь і літо, рівно через 22 хвилини після заходу сонця, виконуючи танець для того, щоб залучити самців.

Генетики в останні роки нікого прорив у науці, вмонтувавши ген медузи GFP, який дозволяє відстежувати розвиток хвороб, що поширюються по організму. Піддослідними стали кішки, собаки і гризуни. Подібним світінням, як відомо, мають і світлячки.

Відкриття даного гена дозволив генетикам отримати Нобелівську премію з хімії. На даний момент вчені планують відшукати інші світяться білки, які зможуть дозволити розглянути важкодоступні ділянки організму, які не підвладні мікроскопу.

Чому саме ці черв’яки є «родичами» медуз – поки що невідомо. Можливо, на їх освіту вплинуло випромінювання, що виходить від Бермудського трикутника. Але це, безумовно, допоможе зробити не тільки прорив в області генетики, але й відкрити найголовніші таємниці загадкового місця на планеті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.