Генетики озвучили причину містичного світіння черв’яків з Бермудського трикутника

Аналогів генотипом бермудських черв’яків на Землі немає.

Генетики з нью-йоркського технологічного коледжу, озвучили причину містичного світіння черв’яків з Бермудського трикутника. Виявилося, що дані черв’яки володіють унікальним набором генів, якого немає в жодної живої істоти на планеті.

Вчений Мерсер Брюглер розповів, що членистоногі самки з Бермудського трикутника випромінюють світло кожну осінь і літо, рівно через 22 хвилини після заходу сонця, виконуючи танець для того, щоб залучити самців.

Генетики в останні роки нікого прорив у науці, вмонтувавши ген медузи GFP, який дозволяє відстежувати розвиток хвороб, що поширюються по організму. Піддослідними стали кішки, собаки і гризуни. Подібним світінням, як відомо, мають і світлячки.

Відкриття даного гена дозволив генетикам отримати Нобелівську премію з хімії. На даний момент вчені планують відшукати інші світяться білки, які зможуть дозволити розглянути важкодоступні ділянки організму, які не підвладні мікроскопу.

Чому саме ці черв’яки є «родичами» медуз – поки що невідомо. Можливо, на їх освіту вплинуло випромінювання, що виходить від Бермудського трикутника. Але це, безумовно, допоможе зробити не тільки прорив в області генетики, але й відкрити найголовніші таємниці загадкового місця на планеті.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh