Послання про кінець світу зашифровано в активності Венери і Юпітера

Послання про кінець світу зашифровано в активності Венери і Юпітера, запевняють дослідники Космосу.

Вчені стверджують, що Планета Х «викидає» вулкани планет Сонячної системи і «висмоктує» лаву з надр Землі. Фахівці з NASA помітили, що теорія Апокаліпсису від прибуття в Сонячну систему невідомої Нібіру з кожним днем все більш реальні, ніж раніше. Спеціаліст Cristian Negureanu стверджує, що існує величезна гравітаційна сила , обумовлена наявністю іншої планетної системи, керованої зіркою Немезидою, яка оточена деякими планетами, в тому числі Нібіру (Планетою X).

Вони впливають на деякі планети, такі як Уран, Сатурн, Юпітер, Земля, Венера і наша зірка-Сонце.

На супутнику Юпітера Іо вулкан ставши активним. На Венері активізувався «Идунн Монс». На Сонці помічені магнітні бурі сильні виверження лави, яка провокує потоки незвичайних «отруйних» хвиль і променів на Землю. Ці радіоактивні бурі настільки сильні, що вони здатні вибивати супутники, порушувати роботу таких служб, як зв’язок і GPS, погрожувати літакам і навіть заважати електропостачання.

На нашій планеті активними в даний момент вважають, що на даний момент вивергаються більше 20 вулканів по всьму світу, більшість з них зосереджена у Вогняному кільці, і, схоже, ситуація погіршується. Якщо теорія про прихід Нібіру стане реальністю, то цілком можна вважати активність вулканом очевидна знаменням.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh