Авторські статтіТехно

Послання про кінець світу зашифровано в активності Венери і Юпітера

Послання про кінець світу зашифровано в активності Венери і Юпітера, запевняють дослідники Космосу.

Вчені стверджують, що Планета Х «викидає» вулкани планет Сонячної системи і «висмоктує» лаву з надр Землі. Фахівці з NASA помітили, що теорія Апокаліпсису від прибуття в Сонячну систему невідомої Нібіру з кожним днем все більш реальні, ніж раніше. Спеціаліст Cristian Negureanu стверджує, що існує величезна гравітаційна сила , обумовлена наявністю іншої планетної системи, керованої зіркою Немезидою, яка оточена деякими планетами, в тому числі Нібіру (Планетою X).

Вони впливають на деякі планети, такі як Уран, Сатурн, Юпітер, Земля, Венера і наша зірка-Сонце.

На супутнику Юпітера Іо вулкан ставши активним. На Венері активізувався «Идунн Монс». На Сонці помічені магнітні бурі сильні виверження лави, яка провокує потоки незвичайних «отруйних» хвиль і променів на Землю. Ці радіоактивні бурі настільки сильні, що вони здатні вибивати супутники, порушувати роботу таких служб, як зв’язок і GPS, погрожувати літакам і навіть заважати електропостачання.

Ученые: Нибиру «высасывает» лаву из недр Земли

На нашій планеті активними в даний момент вважають, що на даний момент вивергаються більше 20 вулканів по всьму світу, більшість з них зосереджена у Вогняному кільці, і, схоже, ситуація погіршується. Якщо теорія про прихід Нібіру стане реальністю, то цілком можна вважати активність вулканом очевидна знаменням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.