Мерія Праги схвалила безкоштовні курси чеської для середньої школи

Міськрада Праги підтримав проект безкоштовного навчання учнів середніх шкіл чеської мови. Він призначається дітям, для яких чеський не є рідною мовою.

Організацією безкоштовних курсів займеться гарант — Мовна школа з правом мовного іспиту столиці міста Праги. Телефон для довідок: (+420) 222 232 236.

Головна мета — підготувати учнів-іноземців до складання іспиту на атестат зрілості (maturitn? zkou?ka) і допомогти їм інтегруватися в чеське суспільство.

Як повідомляє сайт parlamentnilisty.cz, перші курси повинні стартувати вже у вересні.

Можна вибрати 3 варіанти навчання: шестимісячні курси по 4 години на тиждень, дворічні по 4 години на тиждень і чотирирічні по 2 години в тиждень.

В даний час празькі влада готова виділити на проект 172 тис. крон, але в майбутньому фінансування можуть збільшити до 507 тис. крон у рік.

В даний час керівництво чеської столиці вже підтримує інтенсивний курс чеської мови для учнів початкових шкіл. В цей проект включені 22 школи, в яких чеський вивчають як іноземну мову. Крім того, починаючи з нового навчального року в початковій школі Marj?nka будуть організовані безкоштовні інтенсивні тримісячні курси для учнів зі всієї Праги, практично не володіють чеською. Витрачати на них доведеться 4 години в день. За навчальний рік їх зможуть завітати до 30 учнів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh