Діаспора

Мерія Праги схвалила безкоштовні курси чеської для середньої школи

Міськрада Праги підтримав проект безкоштовного навчання учнів середніх шкіл чеської мови. Він призначається дітям, для яких чеський не є рідною мовою.

Організацією безкоштовних курсів займеться гарант — Мовна школа з правом мовного іспиту столиці міста Праги. Телефон для довідок: (+420) 222 232 236.

Головна мета — підготувати учнів-іноземців до складання іспиту на атестат зрілості (maturitn? zkou?ka) і допомогти їм інтегруватися в чеське суспільство.

Як повідомляє сайт parlamentnilisty.cz, перші курси повинні стартувати вже у вересні.

Можна вибрати 3 варіанти навчання: шестимісячні курси по 4 години на тиждень, дворічні по 4 години на тиждень і чотирирічні по 2 години в тиждень.

В даний час празькі влада готова виділити на проект 172 тис. крон, але в майбутньому фінансування можуть збільшити до 507 тис. крон у рік.

В даний час керівництво чеської столиці вже підтримує інтенсивний курс чеської мови для учнів початкових шкіл. В цей проект включені 22 школи, в яких чеський вивчають як іноземну мову. Крім того, починаючи з нового навчального року в початковій школі Marj?nka будуть організовані безкоштовні інтенсивні тримісячні курси для учнів зі всієї Праги, практично не володіють чеською. Витрачати на них доведеться 4 години в день. За навчальний рік їх зможуть завітати до 30 учнів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.