«Ґендерне бюджетування в Україні». Практичні навчання завершено

З березня по серпень 2020 року експертами Проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні» проводилися теоретичні та практичні заняття з офіцерами та працівниками органів та підрозділів системи МВС, яких було включено до міжвідомчої робочої групи.

В рамках виконання Меморандуму про співробітництво з питань застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі, укладеного між Міністерством внутрішніх справ України та консорціумом «NIRAS» SwedenAB з березня по серпень 2020 року експертами Проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні» проводилися теоретичні та практичні заняття з офіцерами та працівниками органів та підрозділів системи МВС, яких було включено до міжвідомчої робочої групи.

Від Державної прикордонної служби України навчальний курс на тему «Ґендерно орієнтований підхід у бюджетному процесі» пройшли фахівці сектору з питань ґендерної рівності управління забезпечення доброчесності, Фінансово-економічного управління, управління кадрового менеджменту та управління тилового забезпечення, які за підтримки експертів ҐОБ здійснили ґендерний аналіз окремих бюджетних програм і розробили рекомендації про включення ґендерних аспектів у  дані бюджетні програми на наступні періоди.

Сьогодні, 5 серпня 2020 року, за результатами навчання всі члени та членкині міжвідомчої робочої групи отримали відповідні сертифікати, в тому числі представники та представниці прикордонного відомства.

Під час урочистої частини вручення сертифікатів заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко зазначила: «Результати аналізу бюджетних програм засвідчили, що існують ґендерні розриви і вони впливають на якість надання послуг та несення служби. Тому наше завдання забезпечити рівні права та можливості».

 

«Ґендерне бюджетування в Україні». Практичні навчання завершено «Ґендерне бюджетування в Україні». Практичні навчання завершено

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh