Право

«Ґендерне бюджетування в Україні». Практичні навчання завершено

З березня по серпень 2020 року експертами Проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні» проводилися теоретичні та практичні заняття з офіцерами та працівниками органів та підрозділів системи МВС, яких було включено до міжвідомчої робочої групи.

В рамках виконання Меморандуму про співробітництво з питань застосування ґендерно орієнтованого підходу в бюджетному процесі, укладеного між Міністерством внутрішніх справ України та консорціумом «NIRAS» SwedenAB з березня по серпень 2020 року експертами Проєкту «Ґендерне бюджетування в Україні» проводилися теоретичні та практичні заняття з офіцерами та працівниками органів та підрозділів системи МВС, яких було включено до міжвідомчої робочої групи.

Від Державної прикордонної служби України навчальний курс на тему «Ґендерно орієнтований підхід у бюджетному процесі» пройшли фахівці сектору з питань ґендерної рівності управління забезпечення доброчесності, Фінансово-економічного управління, управління кадрового менеджменту та управління тилового забезпечення, які за підтримки експертів ҐОБ здійснили ґендерний аналіз окремих бюджетних програм і розробили рекомендації про включення ґендерних аспектів у  дані бюджетні програми на наступні періоди.

Сьогодні, 5 серпня 2020 року, за результатами навчання всі члени та членкині міжвідомчої робочої групи отримали відповідні сертифікати, в тому числі представники та представниці прикордонного відомства.

Під час урочистої частини вручення сертифікатів заступниця Міністра внутрішніх справ Катерина Павліченко зазначила: «Результати аналізу бюджетних програм засвідчили, що існують ґендерні розриви і вони впливають на якість надання послуг та несення служби. Тому наше завдання забезпечити рівні права та можливості».

 

«Ґендерне бюджетування в Україні». Практичні навчання завершено «Ґендерне бюджетування в Україні». Практичні навчання завершено «Ґендерне бюджетування в Україні». Практичні навчання завершено

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.