Жителям Праги запропонують «Відчути місто інакше»

Мешканці Праги 19 вересня зможуть по-новому поглянути на звичну міське життя. Таку можливість їм запропонує фестиваль «Відчути місто інакше» (Zažít město jinak 2020), який відбудеться у рамках «європейського тижня мобільності».

Деякі празькі вулиці і місця, зазвичай заповнені машинами, перетворяться в пішохідні зони з творчими майстернями, столами з різноманітними іграми, торговими ятками, імпровізованими терасами, де будь-який перехожий зможе пригоститися кави, перекусити, весело провести час, познайомитися та поспілкуватися з іншими городянами.

Добросусідський фестиваль також запропонує пражанам безліч культурних та спортивних акцій, наприклад вистави вуличного театру, школи танців або забавні спортивні конкурси. Фестиваль підтримали майже всі міські частині Праги, кожна з яких підготувала власну супровідну програму. Ознайомитися з ними можна на офіційному сайті заходу.

«Європейський тиждень мобільності» – міжнародна акція, що проводиться щороку з 16 по 22 вересня в підтримку навколишнього середовища. Її учасники відмовляються від особистих автомобілів на користь велосипедів, громадського транспорту та пішохідних прогулянок.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh