Українці в Чехії

Жителям Праги запропонують «Відчути місто інакше»

Мешканці Праги 19 вересня зможуть по-новому поглянути на звичну міське життя. Таку можливість їм запропонує фестиваль «Відчути місто інакше» (Zažít město jinak 2020), який відбудеться у рамках «європейського тижня мобільності».

Деякі празькі вулиці і місця, зазвичай заповнені машинами, перетворяться в пішохідні зони з творчими майстернями, столами з різноманітними іграми, торговими ятками, імпровізованими терасами, де будь-який перехожий зможе пригоститися кави, перекусити, весело провести час, познайомитися та поспілкуватися з іншими городянами.

Добросусідський фестиваль також запропонує пражанам безліч культурних та спортивних акцій, наприклад вистави вуличного театру, школи танців або забавні спортивні конкурси. Фестиваль підтримали майже всі міські частині Праги, кожна з яких підготувала власну супровідну програму. Ознайомитися з ними можна на офіційному сайті заходу.

«Європейський тиждень мобільності» – міжнародна акція, що проводиться щороку з 16 по 22 вересня в підтримку навколишнього середовища. Її учасники відмовляються від особистих автомобілів на користь велосипедів, громадського транспорту та пішохідних прогулянок.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.