Техно

Galaxy S10 5G приділяв iPhone XS: Експерти порівняли смартфони Apple з Samsung і прийшли до несподіваного висновку

Техно-блогери називають новинку від Samsung не просто вишенькою на торті, а самим тортом.

Напередодні експерти відеоканалу Phone Battles на YouTube порівняли смартфони Apple з Samsung і прийшли до несподіваного висновку. Виявилося, що Galaxy S10 – це справді 10 років інновацій в області мобільних технологій і відкриття неймовірних можливостей геймінгу.

Фахівці порівняли смартфон Samsung Galaxy S10 5G з найдорожчим флагманом Apple, який вийшов в 2018 році і наробив чимало шуму. Батл пройшов по самих різних параметрах. Починаючи з перевірки швидкості включення до перевірки камер, причому Galaxy S10 5G обзавівся четвертою основною камерою, в тій годину як у опонента всього дві.

Galaxy S10 5G уделал iPhone XS: Эксперты сравнили смартфоны Apple с Samsung и пришли к неожиданному выводуУ процесі випробування були запущені дрв Fortnite і PUBG, відкриті додатки Chrome і Geekbench. У всіх цих випробуваннях Galaxy S10 5G приділяв iPhone XS. Що стосується камери, то на подив експертів, Samsung переставши лажати і показавши прекрасні результати. Як у якісному, так і в передачі кольору. Самі експерти не змогли назвати повноцінного переможця, оскільки у виборі смартфона кожен відштовхується від своїх уподобань.

Galaxy S10 5G уделал iPhone XS: Эксперты сравнили смартфоны Apple с Samsung и пришли к неожиданному выводу

Відомо, що Galaxy S10 5G отримав можливість підтримки мереж 5G, проте спочатку ця функція буде дійсна лише в Кореї і декількох містах США. Крім цього він обзавівся найбільшим в історії смартфонів із серії Galaxy S екраном. Його діагональ становить 6,7 дюйма, а акумулятор отримав ємність в 4500 мА·год з ультрашвидкої зарядкою потужністю 25 Вт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України