Новини

Ірина Геращенко зажадала порушити кримінальну справу проти авторів серіалу «Слуга народу»

Про це віце-спікер Верховної Ради розказала під час години запитань до уряду.

Ірина Геращенко вимагає від Міністерства внутрішніх справ відкрити кримінальну справу проти авторів, сценаристів і виконавця головної ролі серіалу «Слуга народу».

«Буде сьогодні заведено кримінальну справу проти авторів, сценаристів і виконавця головної ролі фільму «Слуга народу», в якому розстрілюється парламент і потім є похорону президента? Хочу нагадати, що пані Савченко, наша колега, тільки за думки міститься в слідчому ізоляторі», — сказала перший віце-спікер Верховної Ради Геращенко.

Вона зазначила, що вітає рішення МВС відкрити кримінальну справу за ролик в інтернеті, де кандидата в президенти Володимира Зеленського збиває вантажівка, оскільки вважає, що треба боротися з мовою ворожнечі. Однак, за її словами, робити це треба не вибірково.

«Чи означає це, що за кожен пост в інтернеті буде порушуватися кримінальна справа? В принципі ми це вітаємо, щоб мову ворожнечі припинити в інтернеті, але чи буде це дзеркально? Прошу сприймати як депутатський запит», — зазначила віце-спікер.

Оскільки Авакова у Верховній Раді не було, на питання Геращенко відповів його заступник Вадим Троян.

«Дякую вам за підняття цього питання, але хочу нагадати всім народним депутатам, що основне завдання поліції — це профілактика злочинності та запобігання злочину. Ви можете направити нам звернення, і я думаю, що Нацполіція у законний термін дасть обґрунтовану відповідь», — заявивши Троян.

Він також зазначив, що з початку виборчої кампанії правоохоронні органи зареєстрували понад 7,5 тис. справ, пов’язаних з порушеннями виборчого законодавства, частина з яких вже направлені до суду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України