Авторські статті

Березовець: Яценюк сказав дуже правильні слова – Україна наближається не просто до кризи, а до справжньої драми

Між двома турами президентських виборів пройшов 12-й Київський форум з безпеки. За 12 років він став унікальною для країни майданчиком, на якій можна почути від перших осіб світової політики оцінки не тільки українського, але й глобального розташування. У підсумковому комюніке 55-й Мюнхенській конференції з безпеки міститься такий висновок «Період після завершення Холодної війни і пов’язаний з ним загальний оптимізм завершилися». Про це у своєму блозі пише політтехнолог Тарас Березовець.

Він зазначає, засновник форуму Арсеній Яценюк висловив дуже правильну думку, що Україна сьогодні знову повторює коло історії і країна практично на межую найглибшої кризи. Яценюк зазначив, що будь-яка криза – це виклик, який можна пройти і з яким можна впоратися, але якщо ця криза – справжня драма, то її вже ніяк не можна подолати. Українці повинні зробити правильні висновки і не допустити драми.

За словами Тараса Березовця, сьогодні ми як країна і суспільство стоїмо перед величезними викликами. Ніякі невдачі і загрози не повинні зупиняти рух країни вперед. «Мені дуже подобаються вісь ці слова Черчілля, сказані ним в годину важких випробувань. «Успіх не є остаточним, невдача не є фатальною. Єдине, що має значення, це хоробрість продовжувати», – написавши політтехнолог. Він додає, історія успіху Київського безпекового форуму, тому найкраще підтвердження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh